14 / 06 / 2024

Kar Yapı, 'Evim Türkiye Fuarı'nda gurbetçilerle buluştu!

Kar Yapı, 'Evim Türkiye Fuarı'nda gurbetçilerle buluştu!

Almanya'da gerçekleştirilen Evim Türkiye Fuarı'nda gurbetçilerle buluşan Kar Yapı, standında yüzlerce kişiyi ağırlayarak 12 adet ön satış sözleşmesi imzaladı. Üç gün boyunca devam eden fuarda 'Edonia Garden' projesi yoğun ilgiyle karşılandı.  Türkiye'nin önde gelen müteahhitlerinin tüm ihtiyaçlarına cevap veren Kar Group çatısı altında faaliyetlerine devam eden Kar Yapı, Almanya'nın Düsseldorf kentinde düzenlenen fuarda gurbetçi vatandaşlarla buluştu. Üç gün devam eden ve binlerce kişiyi ağırlayan fuarda 'Edonia Garden' projesini tanıtan Kar Yapı, 12 adet ön satış sözleşmesi imzaladı.  
 
Türkiye’de bir ev sahibi olmayı hayal eden gurbetçilerin ayağına giderek Pendik'te hayata geçirdiği 'Edonia Garden' projesini tanıtan ve yoğun ilgiyle karşılaştıklarını dile getiren Kar Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Şenol Üçüncü, bu yıl ilk kez düzenlenen fuardan beklentilerinin de üzerinde verim sağladıklarını söyledi.

Fuarla ilgili konuşan Üçüncü "Fuar, 3 milyondan fazla Türk’ün yaşadığı Almanya’ya ve komşu ülkelere hitap ediyor olmasından dolayı büyük önem taşıyor. Birikimlerini Türkiye'den  ev alarak değerlendirmek isteyen gurbetçilerimiz için büyük bir fırsat sunduk. Onlar da bu fırsatın önemini gördüler ve ciddi ilgi gösterdiler. Üç gün boyunca yüzlerce kişiyi ağırlayarak projemizi tanıtma fırsatı bulduk. Maketimiz özellikle ilgi çekti. Gurbetçi vatandaşlar maket üzerinde incelemeler yaparak projeyi yerinde görmek için Türkiye'ye geleceklerini ifade ettiler. Fuarda ayrıca 12 adet ön satış sözleşmesi imzaladık" dedi.Kar Yapı tarafından Pendik'te hayata geçirilen 'Edonia Garden' 10'ar katlı 4 blokta 388 adet konut ve 12 adet ticari üniteden meydana geliyor. Metrekare büyüklükleri brüt 62.49 metrekare ila 147.41 metrekare arasında değişen 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda1 salon dairelerden meydana gelen proje, geniş sosyal donatı ve spor alanlarına sahip bulunuyor. Dokuz dönüm peyzaj ve açık alanı olan projede; açık yüzme havuzu, çocuk havuzu, basketbol sahası, fitness center, hamam, sauna, buhar odası, kapalı ve açık çocuk oyun alanları, kafeterya, süs havuzları ve yürüyüş yolları bulunuyor. ‘Edonia Garden’, iki katlı otopark ve her daireye özel bir araçlık alan imkanıyla da ön plana çıkıyor. Edonia Garden projesi lokasyon ve ulaşım kolaylığıyla da dikkat çekiyor.

http://www.edoniagarden.com

Evim Türkiye Fuarı’ndan sektöre 500 milyon lira destek!


Geri Dön