28 / 05 / 2024

Kartal Nanda Tower'da yaşam başladı!

Kartal Nanda Tower'da yaşam başladı!

Anadolu Yakası’nın en prestijli alışveriş merkezlerine birkaç dakikalık konumu ve adalar manzarasıyla Nanda Tower'da yaşam başladı. PROJENİN YÜZDE 50'Sİ SADECE 6 AYDA SATILDI!

Nanda Tower’ın tek yetkili satıcısı Mana Proje Pazarlama,  6 ay gibi kısa bir sürede projenin yüzde 50’sinden fazlasının satışını gerçekleştidi.  Şirket bu özverili çalışmasını Nanda Tower satış ofisinde verdiği bir davetle kutladı.

Genç bir kadın girişimci olan Mana Mazloomi neden emlak sektörünü tercih ettiğini şu kelimelerle ifade etti: “Bu alana her zaman ilgim oldu, bence insanın yaşadığı yer, hayatının en önemli faktörlerinden birisi ve ben de insanlara istedikleri yaşam stillerini kurmalarında yardımcı olabilmeyi çok seviyorum” dedi. 

Kartal Nanda Tower da yaşam başladı!

 Mana Mazloomi önümüzdeki 10 yıl içinde Türkiye’den başka ülkelerde de insanların yaşam stillerine dokunmak ve onlara daha mutlu olabilecekleri alternatifler sunmak istediğine dikkat çekti.

Aynı zamanda onlarca kişiye istihdam da sağlayan Mana Mazloomi kısa süre içinde farklı projelerinin de duyurusunu yapacağını belirtti.

 


Geri Dön