01 / 03 / 2024

Keten Papilio Bomonti'de fiyatlar 650 bin TL'den başlıyor!

Keten Papilio Bomonti'de fiyatlar 650 bin TL'den başlıyor!

Bomontiada’da gerçekleştiren toplantıda tanıtımı yapılan Keten Papilio Bomonti projesinde 30 adet daire ve 7 dükkan yer alıyor. Keten Papilio Bomonti'de fiyatlar 650 bin TL'den başlıyor.İstanbul’un kimlikli semtlerinde 40 yıldır projeler üreten KETEN GRUP; Nişantaşı, Etiler, Cihangir, Salacak, Erenköy ve Suadiye gibi İstanbul’un sembolü olan bu semtlerle birlikte, son yıllarda hızlı bir değişim içindeki Bomonti’de de yatırımlarını sürdürüyor. Bomonti’deki değişimi fark eden ve bu bölgenin yükselen bir değer olacağını öngören firmalardan biri olarak, geçtiğimiz yıllarda bölgedeki yatırımlarına ‘Keten Bomonti’ projesi ile başlayan KETEN GRUP, bölgedeki yeni projesi ‘Keten Papilio Bomonti’nin lansmanını; 21 Aralık gecesi Bomontiada’da gerçekleştirdi.


Keten Grup-Primist ortaklığı ile hayata geçen Keten Papilio Bomonti projesi, bölgenin işlek sokaklarından Fırın Sokak’ta yer alıyor. Dış cephesi modern bir resim çalışmasına tuval olacak şekilde tasarlanan proje, Şişli bölgesinin klasik apartman yaşantısını modern yaşam alanlarına taşıyan 30 adet konut ve hızla gelişen bölgenin ihtiyaçlarına cevap verecek 7 adet dükkandan oluşuyor. Altında kapalı otoparkı olan bina, şehir merkezinde, keyifle yaşama imkanı sunuyor. 1 + 1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri olan projede, daire fiyatları 650.000 TL’den başlıyor.


Keten Papilio Bomonti de fiyatlar 650 bin TL den başlıyor!


Lansman gecesinden detaylar


Lansmana ev sahipliği yapan Keten Grup Yönetim Kurulu Başkam Ferhat Keten, projeyle ilgili olarak yaptığı konuşmada şunları belirtti: “Sanayiden dönüştürülüp; sanat, kültür ve eğlence mekanlarıyla donatılmış modern, tarz sahibi yaşam bölgeleri haline getirilen semtlerin Türkiye’deki örneği Bomonti, yıllar boyu gölgesinde kaldığı Şişii’den ayrışarak yepyeni bir konut bölgesi olarak hızla değer kazanmakta. Bomonti’deki değişimi fark ederek bu bölgenin yükselen bir değer olacağını öngördük ve yatırım şirketimiz Primist ile birlikte bölgedeki ilk projemizi tamamladık. Toplam 76 daireden oluşan, klasik apartman yaşantısının, modern bir yansıması olarak tasarladığımız “Keten BomontPde yaşam, Aralık 2016 itibariyle başladı. Şimdi de Keten Grup olarak “Bomonti kozasından çıkıyor" sloganıyla bölgedeki dönüşüme gönderme yaparak “Keten Papilio Bomonti’’projesini hayata geçiriyoruz. 2017’de 40. yılımızı kutlamaya hazırlanırken, şimdiye kadar olduğu gibi, bundan sonra da kendimizi geliştirmeye devam ederek; İstanbul'u seven, İstanbul'un dokusuna sahip çıkan mimari anlayışımızı, yüksek kalite standartlarımızı, seçkin tasarım tercihlerimizle müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutacağımızın altını çiziyoruz.”


Lansman gecesinde Barış İçin Müzik Vakfına’na destek sağlamak amacıyla, vakfın yaylı çalgılar beşlisi de eşsiz bir müzik ziyafeti verdi. Fler çocuğun sanatla buluşma hakkı olduğu ve müziğin iyileştirici gücüyle yaşamları değiştirdiği inancıyla, imkanı olmayan 7-19 yaş arasında çocuklara ve gençlere ücretsiz müzik eğitimi vermeyi misyon edinen Barış İçin Müzik Vakfı 2005 yılından bu yana 5.000’den fazla çocuk ve gencin müzikle buluşmasını sağladı.


Ketengrup’un pek çok projede ortağı olan Primist Gayrimenkul Geliştirme ve Yatırım şirketinin ortakları Tayfun Bayazıt, Alev Göçmez, Mehmet Birced’in de, Ferhat Keten’le birlikte, iş dünyasından tanınmış pek çok isme de ev sahipliği yaptığı gece Simple Present Band’in konseriyle son buldu.


Keten Papilio Bomonti de fiyatlar 650 bin TL den başlıyor!Keten Papilio Bomonti de fiyatlar 650 bin TL den başlıyor!


Keten Papilio Bomonti de fiyatlar 650 bin TL den başlıyor!www.ketengrup.com.tr 


Haber Dünya'da şöyle yer aldı


Nişantaşı, Etiler, Cihangir, Salacak, Erenköy ve Suadiye gibi İstanbul'un sembolü olan bu semtlerinde projeler yapan Keten Grup ve Primist ortaklığı ile hayata geçen Keten Papilio Bomonti projesi, bölgenin işlek sokaklarından Fırın Sokak'ta yer alıyor. Dış cephesi modern bir resim çalışmasına tuval olacak şekilde tasarlanan proje, Şişli bölgesinin klasik apartman yaşantısını modern yaşam alanlarına taşıyan 30 adet konut ve hızla gelişen bölgenin ihtiyaçlarına cevap verecek 7 adet dükkandan oluşuyor. Altında kapalı otoparkı olan binada 1+1,2+1 ve 3+1 daire seçenekleri sunuluyor. 

Projede, daire fiyatları 650 bin TL'den başlıyor. Önceki akşam yapılan lansmana ev sahipliği yapan Keten Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ferhat Keten, projeyle ilgili olarak yaptığı konuşmada şunları belirtti: "Sanayiden dönüştürülüp; sanat, kültür ve eğlence mekanlarıyla donatılmış 

C modern, tarz sahibi yaşam bölgeleri haline geCtirilen semtlerin Türkiye'deki örneği Bomonti, yıllar boyu gölgesinde kaldığı Şişli'den ayrışarak yepyeni bir konut bölgesi olarak hızla değer kazanmakta. Bomonti'deki değişimi fark ederek bu bölgenin yükselen bir değer olacağını öngördük ve yatırım şirketimiz Primist ile birlikte bölgedeki ilk projemizi tamamladık. Toplam 76 daireden oluşan, klasik apartman yaşantısının, modern bir yansıması olarak tasarladığımız 'Keten Bomonti'de yaşam, Aralık 2016 itibariyle başladı" dedi. 

Şimdi de Keten Grup olarak "Bomonti kozasından çıkıyor" sloganıyla bölgedeki dönüşüme gönderme yaparak "Keten Papilio Bomonti" projesini hayata geçirdiklerini aktaran Keten, "2017'de 40. yılımızı kutlamaya hazırlanırken, şimdiye kadar olduğu gibi, bundan sonra da kendimizi geliştirmeye devam ederek; İstanbul'u seven, İstanbul'un dokusuna sahip çıkan mimari anlayışımızı, yüksek kalite standartlarımızı, seçkin tasarım tercihlerimizle müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutacağımızın altını çiziyoruz" diye konuştu. 


Dünya


Geri Dön