25 / 04 / 2024

batışehir ödeme planı

batışehir ödeme planı

Ege Yapı'nın Emlak Konut güvencesi ile Bağcılar’da geliştirdiği Batışehir’de özel bir kampanyaya başladı. Kampanya kapsamında yüzde 15 indirimin yanında 60 ay 0,99 oran ile kredili konut alıcısının daha kolay ev sahibi olması sağlanacak.

Ege Yapı Batışehir ödeme koşulları!

Ege Yapı Batışehir ödeme koşulları hakkında detaylar haberimizde yer alıyor. 1+1 ile 5+1 arasında daire tiplerine yer verilen projede fiyatlar 445 bin TL'den başlıyor. 

Ege Yapı Batışehir iletişim!

Ege Yapı Batışehir iletişim bilgileri haberimizde yer alıyor. Taksitlerin bin 300 TL'den başladığı Batışehir projesinde 1+1 ile 5+1 arasında daire tipleri sunuluyor. 

Batışehir'de bin 300 TL'den başlayan taksitlerle!

Batışehir'de bin 300 TL'den başlayan taksitlerle ödemeler yapılıyor. Fiyatların 445 bin TL'den başladığı projede 1+1'den 5+1'e kadar daire tipleri sunuluyor. 

Batışehir'de yüzde 10 peşinatla ev sahibi olma fırsatı!

Batışehir'de Türkiye İçin Kazanç Vakti kampanyası devam ediyor. Projede kampanya kapsamında yüzde 10 peşinatla ev sahibi olunabiliyor...

Batışehir indirim kampanyası!

Batışehir indirim kampanyası kapsamında yüzde 10 peşinat ödeniyor. Türkiye İçin Kazanç Vakti Kampanyası'na dahil olan Batışehir Ege Yapı imzasını taşıyor.

Batışehir 2017 güncel fiyat listesi!

Batışehir 2017 güncel fiyat listesi daire tiplerine ve kat planlarına göre değişiklik gösteriyor.  İstanbul Bağcılar'da İSTOÇ'un hemen yanında yükselen projede yaşam başladı. 

Batışehir'de bankasız 120 ay vade fırsatı!

Batışehir'de bankasız 120 ay vade fırsatı devam ediyor. Sadece 70 daire için geçerli olacak kampanya dahilinde yüzde 0,79 vade farkıyla ev sahibi olunabiliyor..

Ege Yapı’dan Batışehir'de bankasız 120 ay vade!

Ege Yapı tarafından hayata geçirilen Batışehir projesinde sadece 70 daire için geçerli olacak kampanya kapsamında bankasız 120 ay vade fırsatı sunuluyor..

Batışehir'de yüzde 20 peşinat! Bankasız 120 ay vadeyle!

Batışehir'de “Ege Yapı Finansman Modeli” ile bankasız 120 ay vade yapılıyor. 70 daire için geçerli olan kampanyada daire satış fiyatının yüzde 20'si peşin olarak ödeniyor..

Ege Yapı Batışehir'de bankasız 120 ay vade!

Ege Yapı Batışehir'de kısa bir süre geçerli olacak kampanyada hiç peşinatsız 36 ay 0 faiz imkanının yanında değişken peşinatlarla 60 ay yüzde 0 faiz ile ev sahibi olunabiliyor..

Ege Yapı Batışehir’de 60 ay 0 faiz!

Ege Yapı, son 70 dairesi için mucize gibi ödeme kampanyası düzenledi. Ege Yapı 36 ay 0 faiz imkanının yanında değişken peşinatlarla 60 ay yüzde 0 faiz ile de Batışehir’den ev sahibi olma fırsatı sunuyor.

Batışehir Rezidans daire fiyatları!

Batışehir Rezidans daire fiyatları 365 bin TL'den başlıyor. Atatürk Havalimanı’na 10 dakika uzaklıkta inşa edilen projede 5 bin TL peşinatla ödeme yapılabiliyor.

EgeYapı Group Batışehir'de 2 farklı ödeme kampanyası!

EgeYapı Group tarafından Bağcılar’da hayata geçirilen ve İstanbul’un en dikkat çeken yaşam merkezlerinden olan Batışehir; ev sahibi olmak isteyenlere yeni bir kampanya başlatıyor.

Bağcılar Batışehir'de 120 ay vade imkanı!

3 bin 226 adet konuttan meydana gelen Ege Yapı Batışehir projesinde ilk iki etap teslimleri yapıldı. 3. etap satışları devam eden Bağcılar Batışehir'de 120 ay vade imkanı sunuluyor...

Nidapark Ataşehir ödeme planı Eylül 2022!

Nidapark Ataşehir ödeme planı Eylül 2022 haberimizde yer alıyor. Merakla beklenen projede ön satışlar başladı...

Ege Yapı Batışehir ödeme koşulları!

Ege Yapı Batışehir ödeme koşulları hakkında detaylar haberimizde yer alıyor. 1+1 ile 5+1 arasında daire tiplerine yer verilen projede fiyatlar 445 bin TL'den başlıyor. 

Nidakule Kayaşehir ödeme planı 2018!

Nidakule Kayaşehir ödeme planı 2018 detayları haberimizde yer alıyor. Nidakule Kayaşehir projesi Türkiye için Kazanç Vakti Kampanyası'na destek oluyor. 

İzka İnşaat Park Yaşam Ataşehir ödeme planı!

İzmir-Çiğli'de konumlandırılan Park Yaşam Ataşehir projesi "İzmir'in en prestijli projesinde yerinizi alın" sloganıyla basına tanıtılıyor. Projede fiyatlar 298 bin TL'den başlıyor. İşte İzka İnşaat Park Yaşam Ataşehir ödeme planı...

Üçüncü İstanbul Başakşehir ödeme planı!

Konut teslimlerin 2019 yılı Temmuz ayında gerçekleşeceği 3. İstanbul Evleri'nde fiyatlar 514 bin TL'den başlıyor. İşte Üçüncü İstanbul Başakşehir ödeme planı..

Asaf 3. İstanbul Başakşehir ödeme planı!

Asaf 3. İstanbul Başakşehir ödeme planı kapsamında yüzde 5 peşinatla ödemeler yapılıyor. 3. İstanbul projesinde fiyatlar 514 bin TL'den başlıyor...

Kayaşehir Avrupa Konutları Başakşehir ödeme planı!

Artaş İnşaat tarafından hayata geçirilen Avrupa Konutları Başakşehir projesinde daire fiyatları 593 bin TL ile 1 milyon 500 bin TL aralığında değişiyor. İşte Kayaşehir Avrupa Konutları Başakşehir ödeme planı...

İzmir Kuzey Şehir ödeme planı 2017!

Yücesoy Mühendislik tarafından hayata geçirilen İzmir Kuzey Şehir projesi toplam 397 adet daireden meydana geliyor. İşte İzmir Kuzey Şehir ödeme planı 2017...

Nidakule Kayaşehir ödeme planı!

Nidakule Kayaşehir ödeme planı kapsamında vade farksız 60 ay taksit avantajı sunuluyor. Nidakule Kayaşehir'de metrekare fiyatı 5 bin TL'den başlıyor...

Dekar Asmalı Bahçe Şehir ödeme planı!

Başakşehir Asmalı Bahçeler projesinin hemen yanında inşa edilen Dekar Asmalı Bahçe Şehir projesi 6 etapta toplamda 499 adet daireden meydana geliyor. İşte Dekar Asmalı Bahçe Şehir ödeme planı...

Şehir Konakları Esenşehir ödeme planı!

Emlak Konut'un konut seferberliği kampanyasına katılan Şehir Konakları'nda 210 daire ve 10 ticari birim yer alıyor. İşte Şehir Konakları Esenşehir ödeme planı...

Tahincioğlu Nidapark Kayaşehir ödeme planı!

İstanbul Başakşehir ilçesine bağlı Kayaşehir'de konumlandırılan Tahincioğlu Nidapark Kayaşehir projesi 843 daire, 28 dükkan ve ofis alanlarından oluşuyor. İşte Tahincioğlu Nidapark Kayaşehir ödeme planı...

Strada Bahçeşehir ödeme planı!

Strada Bahçeşehir ödeme planı kapsamında firma bünyesinde cazip seçenekler sunuluyor. Strada Bahçeşehir fiyatları 240 bin TL'den başlıyor...

batışehir ödeme planı Haberi

batışehir ödeme planı

Gayrimenkul sektörünün öncü ve yenilikçi firmalarından Ege Yapı, Bağcılar’da geliştirdiği Batışehir’de özel bir kampanyaya başladı. Uluslararası ödüllü Batışehir projesi özelinde uyguladığı kampanya ile yüzde 15 indirimin yanında 60 ay 0,99 oran ile kredili konut alıcısının daha kolay ev sahibi olmasını sağlayacak. 

Hemen teslim fırsatı 

Toplam 108 bin metrekare peyzaj alanı ve 1+0’dan 5+1 dublekslere kadar daire seçenekleri ile A+ ofislerden alışveriş caddesine, yeme-içme alanlarından, Türkiye’nin önde gelen eğitim kurumlarından otellere kadar birçok fonksiyonu içerisinde barındıran uluslararası ödüllü projesi Batışehir’de 60 ay vade ve 0,99 oranı ile hemen teslim, hemen tapu ayrıcalığıyla ev sahibi olmanın yolu açılıyor.

Batışehir'de herşey bir arada

Kendi semtine adını veren İstanbul’un marka projesi Batışehir’de, misafirlerinizi ağırlayabileceğiniz dünyaca ünlü otellerden alışveriş caddesine, yepyeni lezzetler tadabileceğiniz restoranlardan, çocuklarınızı güvenle gönderebileceğiniz özel...