24 / 04 / 2024

Caprice Gold fiyatlar

Caprice Gold fiyatlar

Caprice Gold İstanbul ne zaman teslim? sorusunun cevabı haberimizde yer alıyor. Devremülk olarak tasarlanan Bayrampaşa Caprice Gold projesinde saray odaları ve kral daireleri bulunuyor...

Caprice Gold Bayrampaşa satış fiyatları!

Caprice Gold Bayrampaşa satış fiyatları kapsamında projenin fiyatları hakkında bilgi almak için satış ofisini arayabilirsiniz. Jetpa Holding Caprice Gold projesinde teslimler 2013 yılının Aralık ayında yapılacak.

Caprice Gold adres bilgileri!

Caprice Gold adres bilgileri kapsamında detaylar haberimizin içinde yer alıyor. Bayrampaşa Caprice Gold projesi kapsamında dairelerin alanları 17 metrekareden başlıyor ve 34 metrekareye kadar çıkıyor...

Caprice Gold Bayrampaşa'da 43 bin 212 TL'ye devre mülk!

320 milyon liradan fazla yatırım finansmanı sağlayan Caprice Gold Bayrampaşa projesinde devre mülklerin fiyatları aylara göre değişiklik gösteriyor

Fadıl Akgündüz'ün Caprice Gold Palace cevabı: Kıymetimizi Araplar ve Amerikalılar biliyor!

İstanbul Bayrampaşa’da inşa ettiği Caprice Gold Palace isimli projesi ile gündemde olan Fadıl Akgündüz, “Medya Türkiye’de kıymetimizi bilmiyor, ama Amerikalılar ve Körfez'dekiler bize ortaklık çağrısı yapıyor. Hakkımızda medyada olumsuz haberler çıktıkta

Kapris Gold Otel'de 2 saray odası alana 1 saray odası hediye! 25 bin TL'ye!

Jetpa Holding tarafından yapılan Kapris Gold Otel projesinde 2 saray odası alana 1 saray odası hediye ediliyor. Caprice Gold'ta 5 günlük devre mülkün fiyatları 25 bin liradan başlıyor

Caprice Gold mağdurlarından imza kampanyası!

Caprice Gold ve Caprice Maldivler gayrimenkul projelerinin mağdurları Fadıl Akgündüz için bir imza kampanyası başlattı, imza kampanyasına 201 kişi katıldı.

Andromeda Gold fiyatları!

Ağaoğlu İnşaat imzası taşıyan Andromeda Gold fiyatları 1 milyon 830 bin TL'den başlıyor. İstanbul Ataşehir'de yükselen Andromeda Gold projesinde teslimler hemen yapılıyor.

Caprice Gold'un inşaatı ne olacak?

2013 yılında bitirileceği duyurulan Caprice Gold projesinde çalışmalar bir yılı aşkın süre önce durdu. Caprice Gold'a umut bağlayan yüzlerce vatandaş, birikimlerini kurtarmaya çalışırken, Bayrampaşa'daki dev inşaat çürümeye başladı. Projenin akıbeti de belirsizliğini koruyor.

Fadıl Akgündüz'ün Caprice Gold davası 2 Eylül'e ertelendi!

İş adamı Fadıl Akgündüz ile kız kardeşi, eniştesi ve yeğeninin Bayrampaşa'daki Caprice Gold ile Maldivler'deki Caprice Maldivler adlı gayrimenkul projelerinde, devre mülk satışı yapılan 349 kişinin dolandırıldığı iddiasıyla yargılanmasına devam edildi.

Caprice Gold davasında son durum!

Caprice Gold projesi için açılan dolandırıcılık davası bugün görüldü. İşte Çağlayan Adliyesi 1. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen Caprice Gold davasında son durum...

Caprice Gold'un dolandırıcılık davası görüldü!

İş adamı Fadıl Akgündüz ile kız kardeşi, eniştesi ve yeğeninin Bayrampaşa'daki Caprice Gold ile Maldivler'deki Caprice Maldivler adlı gayrimenkul projelerinde, devre mülk satışı yapılan 349 kişinin dolandırıldığı iddiasıyla yargılanmasına başlandı.

Caprice Gold'un dolandırıcılık davası yarın!

Nitelikli dolandırıcılık suçlamasıyla tutuklu olarak yargılanan Jet Fadıl lakaplı Fadıl Akgündüz’ün Caprice Gold projesi için açılan dava yarın saat 09:00'da görülecek.

Caprice Gold projesi Singapurlular’a verildi!

Dolandırıcılıktan tutuklanan Fadıl Akgündüz’ün 5 haftada 60 bin kişiye yer sattığı iddia edilen Maldivler’deki Caprice Gold projesi Singapurlular’a verildi.

Caprice Gold'a kayyum atanacak mı?

Fadıl Akgündüz tutuklandı. Yine nitelikli dolandırıcılıkla itham ediliyor. İstanbul Bayrampaşa'da ‘yüksek kira geliri' vaadi ile inşa ettiği Caprice Gold Oteli senelerdir faaliyete geçmedi. 8 bin 400 mağdur var.

Caprice Gold mağdurları eylem yaptı!

"Nitelikli dolandırıcılık" suçlamasıyla tutuklanan Fadıl Akgündüz’ün Caprice Gold projesi ile mağdur ettiği vatandaşlar, yıllardır tamamlanamayan inşaatın önünde eylem yaptı, mağdurlar projeye kayyum atanmasını istedi.

Caprice Gold mağdurları yarın miting yapacak!

Fadıl Akgündüz’ün Bayrampaşa’da hayata geçirdiği 7 yıldızlı Caprice Gold projesinden devremülk alan vatandaşlar yarın saat 13:00'de Bayrampaşa'daki Caprice Gold önünde toplanıp bir basın açıklaması yapma kararı aldı.

Caprice Gold Gayrimenkul için kayyum talebi!

Fadıl Akgündüz ile ablası Avniye, eniştesi İbrahim ve bir dönem yeğeni Mehmet Salim Obut’un yönettiği Caprice Gold Gayrimenkul Yatırım Turizm ve İnşaat Tic. Ltd. şirketine kayyum atanması için başvuru yapıldı.

Caprice Gold Maldivler inşa edilemeyecek!

Müfettişlerin hazırladığı rapora göre Fadıl Akgündüz’ün Caprice Gold Maldivler projesinde akrabası olan şirket yetkilileri dini duyguları istismar etti ve işleyen bir otel varmış gibi reklam vererek tüketicileri bilerek ve isteyerek aldattı.

Caprice Gold fiyatlar Haberi

Caprice Gold fiyatlar


Caprice Gold İstanbul Avrupa yakasında Bayrampaşa'da hayata geçiriliyor. Caprice Gold İstanbul projesi devremülk olarak tasarlandı. Caprice Gold İstanbul ne zaman teslim sorusundan önce projeden bahsedelim.


Bayrampaşa Caprice Gold İstanbul projesi Jetpa Holding tarafından inşa ediliyor. Caprice Gold İstanbul Bayrampaşa projesinde 300 adet saray odası, 234 adet özel saray odası ve 14 adet kral dairesi bulunuyor.


Bayrampaşa Caprice Gold İstanbul projesinde odaların alanları 17 metrekare ile 34 metrekare arasında değişiyor. Bayrampaşa Caprice Gold İstanbul projesi 26 katlı tek blok olarak hayata geçiriliyor.Caprice Gold İstanbul ne zaman teslim?


2013 yılının sonunda bitirilmesi planlanan Caprice Gold İstanbul ne zaman teslim sorusuna 2014 yılının başı olarak cevap veriliyor. Caprice Gold Bayrampaşa tanıtım ofisi ile 444 44 25 numaralı telefonu arayarak görüşebilirsiniz.


20 bin metrekare arsa alanı üzerinde...