05 / 03 / 2024

Çukurova Tower

Çukurova Tower

Esenyurt’ta Doğan Araslı Bulvarı üzerinde konumlanan Nmerkez AVM Şubat sonu kapılarını açmaya hazırlanıyor. Boyner, Pierre Cardin ve LC Waikiki gibi 173 seçkin mağazanın yer aldığı AVM’de satış ve kiralamalar devam ediyor…

NMerkez projesinde 129 bin TL'ye! 36 ay vade!

Özyurtlar İnşaat'ın NMerkez projesinde fiyatlar 129 bin liradan başlıyor...

Özyurtlar İnşaat'tan Nmerkez'de 119 bin TL'ye!

Esenyurt"ta inşa edilen Nmerkez"de fiyatlar 119 bin TL"den başlıyor. 3+1 konut satışının tamamlandığı projede daire sahibi olmak için ilk olarak yüzde 30 peşinat veriliyor. Kalan miktar 36 ayda tamamlanıyor

N Merkez Esenyurt'ta yüzde 30 peşinatla! 119 bin TL'ye!

Esenyurt"ta inşa edilen Nmerkez"de fiyatlar 119 bin TL"den başlıyor. 3+1 konut satışının tamamlandığı projede daire sahibi olmak için ilk olarak yüzde 30 peşinat veriliyor

Çukurova Tower'da son daireler 260 bin TL'den başlayan fiyatlarla!

Kartal'da hayata geçirilen Çukurova Tower'da kalan son daireler için satış süreci devam ediyor. Projede fiyatlar 260 bin TL'den başlangıç gösteriyor...

Kartal Çukurova Tower'da son 6 daire satışta! 260 bin TL'ye!

Çukurova Gayrimenkul imzası ile inşa edilen ve dairelerin hemen teslim edildiği Kartal Çukurova Tower'da son 6 daire alıcılarını bekliyor..

Kartal Çukurova Tower'da son daireler satışta!

Yaşamın başladığı Kartal Çukurova Tower'da kalan son daireler alıcılarını bekliyor. Banka kredisi ile projede ev sahibi olunabiliyor..

Kartal Çukurova Tower'da 260 bin TL'ye!

Yaşamın başladığı Kartal Çukurova Tower'da son 6 daire sahibini bekliyor. Projede fiyatlar 260 bin TL'den başlıyor..

Kartal Çukurova Tower fiyat 2018!

Kartal'da hayata geçirilen Çukurova Tower'da hemen teslim daireler 350 bin TL'den başlayan fiyatlarla alıcılarını bekliyor..

Çukurova Tower’da son 9 daire satışta!

Çukurova Gayrimenkul tarafından Kartal’da hayata geçirilen Çukurova Tower’daki son 9 dairesini avantajlı fiyatlarla satışa sunuluyor. Proje, 253 konuttan meydana geliyor.

Çukurova Tower Kartal'da son 10 daire için kampanya!

Çukurova Gayrimenkul, Çukurova Tower’da son 10 daire için yeni bir kampanya başlattı. 60 ay boyunca sıfır faiz uygulanan Çukurova Tower’ın en önemli avantajlarından biri oturuma hemen başlanabiliyor olması…

Kartal Çukurova Tower iletişim!

Kartal Çukurova Tower iletişim için 0216 517 55 55 telefon numarasından satış ofisi ile görüşebilirsiniz. 36 katlı tek blok halinde inşa edilen projede banka kredisi ile ödeme yapılabiliyor.

Kartal Çukurova Tower!

Kartal Çukurova Tower 'da daire teslimleri hemen yapılıyor. Bağdat Caddesi’ne 15 dakika uzaklıkta inşa edilen projede 1+0'dan 4+1'e kadar farklı konut tipleri yer alıyor.

Kartal Çukurova Tower satış ofisi!

Kartal Çukurova Tower satış ofisi ile 0216 517 55 55 numaralı telefondan irtibata geçebilirsiniz. Toplamda 253 adet daireden meydana gelen proje 7 bin 68 metrekarelik arsa üzerinde yükseliyor.

Çukurova Tower'da Back Up Concierge hizmeti sunuluyor!

Çukurova Tower, sakinlerine Back-Up Concierge hizmetiyle geniş yelpazede hayatı kolaylaştıran uygulamalar sunuyor. Çukurova Tower’da fatura ödeme hizmeti ile faturaların ilgili kuruma ödenmesini sağlamak da mümkün.

Çukurova Tower'da kolay yaşam!

Kartal'ın en yüksek rezidansı olan adalar ve deniz manzaralı Çukurova Tower, sakinlerine Back-Up Concierge hizmetiyle geniş yelpazede hayatı kolaylaştıran uygulamalar sunuyor.

Çukurova Tower’da Back Up Concierge hizmeti sunuluyor!

Kartal’ın en yüksek rezidansı olan adalar ve deniz manzaralı Çukurova Tower, sakinlerine Back-Up Concierge hizmetiyle geniş yelpazede hayatı kolaylaştıran uygulamalar sunuyor...

Çukurova Tower Haberi

Çukurova Tower

Özyurtlar İnşaat tarafından Esenyurt’ta hayata geçirilen Nmerkez AVM  2014 Şubat sonu ya da en geç Mart başı gibi kapılarını açmaya hazırlanıyor. Esenyurt’ta Doğan Araslı Bulvarı üzerinde konumlanan Nmerkez AVM, 173 farklı mağazasıyla kapılarını açmaya hazırlanıyor. 


Boyner Outlet, LC Waikiki,  Pierre Cardin,  Turkcell İletişim Merkezi, Simitçi Dünyası, Tobacco Shop ve İEvim  gibi seçkin bir çok marka yer aldığı AVM’de satış ve kiralama işlemleri devam ediyor. 


Metrekare kira fiyatı 45 TL

42 bin 259 metrekare alan üzerinde yükselen Nmerkez AVM, 14 bin 933 metrekare kiralanabilir alana sahip. Kira fiyatlarının metrekare başına 45 ile 85 TL arasında değişiklik gösterdiği AVM'de, metrekare satış fiyatı ise 5 bin TL'den başlıyor 17 bin 500 TL'ye...