24 / 02 / 2024

Cumhuriyet

Cumhuriyet

Asgari ücretli çalışanların ev satın alma hayali gerçekleşecek. İşte Cumhuriyet tarihinin en büyük konut projesi!

Bugün çeyrek, yarım, ata altın ne kadar? 29 Temmuz Cuma 22 ayar bilezik kaç TL?

Altın fiyatları 29 Temmuz 2022 çeyrek, yarım, ons, cumhuriyet altını vatandaşların gündeminde yer alıyor. Yatırım yapmak isteyenler veya altın almak isteyenler 22 ayar bilezik kaç TL? şeklinde araştırmalar yapıyor. İşte 29 Temmuz 22 ayar bilezik fiyatı!

Bugün çeyrek, yarım, ata altın ne kadar? 22 Haziran Çarşamba 22 ayar bilezik kaç TL?

Altın fiyatları çeyrek, yarım, cumhuriyet altını vatandaşların gündeminde yer alıyor. Yatırım yapmak isteyenler ya da yakınlarının düğününde altın takacaklar 22 ayar bilezik kaç TL? Çeyrek altın ne kadar? şeklinde araştırmalara başladı. İşte 22 Haziran 22 ayar bilezik fiyatı!

Altın bugün ne kadar? 21 Haziran gram altın kaç TL?

Altın bugün ne kadar yatırımcılar ve altın bozdurmak ya da almak isteyen vatandaşlar tarafından merakla araştırılıyor. 21 Haziran Salı yani piyasaların açık olduğu ikinci gün gram, ons altının ne kadar olduğu sorgulanıyor. İşte 21 Haziran altın fiyatları!

Bugün çeyrek, yarım, ata altın ne kadar? 21 Haziran Salı 22 ayar bilezik kaç TL?

Altın fiyatları çeyrek, yarım, cumhuriyet altını vatandaşların gündeminde yer alıyor. Yatırım yapmak isteyenler ya da yakınlarının düğününde altın takacaklar 22 ayar bilezik kaç TL? Çeyrek altın ne kadar? şeklinde araştırmalara başladı. İşte 21 Haziran 22 ayar bilezik fiyatı!

Cumhuriyetin 89. yılı yarın İstanbul Boğazı'nda kutlanacak!

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Cumhuriyetimizin 89.yılı kutlamaları kapsamında yarın İstanbul Boğazı’nda düzenlenecek muhteşem Cumhuriyet Bayramı kutlamasına herkesi davet etti

AVM’li Alsancak Limanı ihalesi yapılacak!

Cumhuriyet Gazetesi yazarı Oktay Ekinci bugünkü yazısına ‘Kruvaziyer AVM’si ve Kemeraltı' başlığını attı...

Doğan Hasol: Taksim'e kıymayın!

Taksim Meydanı düzenlenmek isteniyor. Önce şunu belirtelim: Bu girişim temelde doğru. “Tepkiler var!” diyebilirsiniz. O da doğru. Tepkiler bu işin ele alınış biçimine ve o kapsamda yapılmak istenenlere karşı

Ordu'da halk alışamadı diye Cumhuriyet, İnönü, Hürriyet caddelerinin adları değiştirildi!

Ordu’nun Aybastı İlçesi’ndeki 'İstiklal', 'Hürriyet', 'Cumhuriyet', 'İnönü' caddelerinin adları, 'halk alışamadı' iddiasıyla Belediye Meclisi kararıyla değiştirildi

Hazine, İslami kira sertifikası ihraç etmeye hazırlanıyor!

Hazine Müsteşarlığı 10 yıllık bir çalışmanın ardından bu yıl Cumhuriyet tarihinde ilk kez İslami bono yani ‘kira sertifikası’ bir diğer ifadeyle ‘Sukuk’ ihraç etmeye hazırlanıyor

Haydarpaşa’dan son tren kalkıyor! Peki şimdi ne olacak

Başkent, Cumhuriyet, Sakarya Ekspresi... Bu trenler, 1 Şubat itibarıyla artık Haydarpaşa Garı’ndan kalkmayacak. Birkaç ay içinde Haydarpaşa, hiç alışık olmadığı bir sessizliğe gömülecek. “İstanbul’un kapısı” kapanıyor, peki şimdi ne olacak

BJK Dolmabahçe'ye AVM yapamayacak!

Ertğrul Günay, İnönü Stadı'nın Cumhuriyet döneminde yapılan ilk spor yapısı olduğunu ve bu haliyle korunması gerektiği kaydetti

TOKİ Aksaray Cumhuriyet Mahallesi'ne 807 konut yaptıracak!

TOKİ Aksaray İli Merkez İlçesi Cumhuriyet Mahallesi (Zafer Mahallesi) 807 adet konut, 2 adet ticaret merkezi inşaatları ile altyapı ve çevre düzenlemesi işi ihalesi 31 Ekim'de yapılacak.

Didim Cumhuriyet İlkokulu kaderine terk edildi!

Didim'in ilk yerleşim bölgesi olan Eskiköy'de bulunan ve geçen yıl boşaltılan 87 yıllık Cumhuriyet İlkokulu binası, sahip çıkılmayınca alkol, tiner ve uyuşturucu bağımlılarının yuvası oldu.

Edirne Cumhuriyet Parkı yenileniyor!

Edirne Belediyesi, Kaleiçi’nde bulunan Cumhuriyet Parkı’nı yenileme çalışmalarına başladı. Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, yıkımı gerçekleştirilen parkı ziyaret etti.

Edirne Cumhuriyet Parkı yıkılıp tekrar yapılacak!

Edirne Belediyesi, Kaleiçi’nde bulunan Cumhuriyet Parkı’nı yenileme çalışmalarına başladı. Yıkımı gerçekleştirilen parkı ziyaret eden Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan "Çocuklar özgür büyüsün, özgür çocuklar olsun. Bizim tüm çabamız bu yönde" dedi.

Karşıyaka Cumhuriyet Mahallesi yolları asfaltlanacak mı?

İzmir'in Karşıyaka ilçesi Cumhuriyet Mahallesi'nde doğalgaz çalışmalarının ardından asfaltlanmayan yollar tepkiye neden oldu. Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Özay Dağhan, yolların haftalardır bozuk olduğunu ve köstebek yuvası haline geldiğini belirtti.

Kayseri Cumhuriyet Meydanı yenileniyor!

Cumhuriyet Meydanı'nda demokrasi nöbetlerinin tamamlanmasıyla birlikte başlayan yenileme çalışmaları devam ediyor. Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, çalışmaların en kısa sürede tamamlanacağını söyledi.

Kayseri Cumhuriyet Meydanı yenilenecek!

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Demokrasi ve Şehitler Mitingi ile demokrasi nöbetinin 24'üncü gününe ev sahipliği yapan Cumhuriyet Meydanı'nda sabah saatlerinde incelemelerde bulundu.

Rize Cumhuriyet Meydanı ihalesine 6 teklif!

Rize 15 Temmuz Demokrasi ve Cumhuriyet Meydanı Projesi’nin ihalesi gerçekleştirildi. Rize Belediyesi Hizmet binasında gerçekleştirilen ihaleye 6 firma teklif verdi.

Donald Trump, Cumhuriyetçilerin nihai başkan adayı oldu!

İş adamı Donald Trump, ABD’de Cumhuriyetçilerin nihai başkan adayı oldu. Trump'ın adaylığı, Ohio eyaletinin Cleveland kentinde devam eden Cumhuriyetçi Parti'nin Ulusal Kongresi'nde bu akşam resmiyet kazandı.

Afyonkarahisar Cumhuriyet Gençlik Merkezi'nde son durum!

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban'ın ikinci dönem seçim projelerinden olan eski SSK Hastanesi'nin bulunduğu alana yapılması planlanan Cumhuriyet Mahallesi Spor Salonu ve Gençlik Merkezinde çalışmalar süratle devam ediyor.

Fatsa Cumhuriyet Meydanı projesinde son durum!

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, Fatsa'nın vizyon projeleri hakkında bilgi verdi. Başkan Yılmaz, "Fatsa'ya yapacağımız Cumhuriyet Meydanı Projesi ve Atatürk Parkı projelerimizde son aşamalardayız." dedi.

Kastamonu Cumhuriyet Meydanı ve Yeraltı Otoparkı Projesi tamamlandı!

Kastamonu Taşköprü Belediyesince hayata geçirilen Cumhuriyet Meydanı Düzenlemesi ve Yeraltı Otoparkı Projesi tamamlandı. 80 araç kapasiteli otoparkta, bayram süresince trafiği rahatlatmak amacıyla ücretsiz hizmet verilecek.

Afyonkarahisar Sandıklı Cumhuriyet Parkı açıldı!

AFYONKARAHİSAR'ın Sandıklı İlçesi'nde yenileme çalışmaları tamamlanan Cumhuriyet Parkı açıldı. Özkaya, "Ramazan ayında vatandaşlarımız oruçlarını açtıktan sonra bu güzel yerde aileleri ile birlikte dinlensin, eğlensin. Hayırlı olsun" dedi

Cumhuriyet Haberi

Cumhuriyet

Ev almak isteyip de alamayan milyonlarca dar gelirli başlayacak olan konut projesi ile bu hayaline kavuşacak.

İşte Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum’un konuya dair yaptığı açıklamaya dair detaylar…

CUMHURİYET TARİHİNİN EN BÜYÜK PROJESİ

Ev alma hayali olan milyonlarca dar gelirli kişiye müjdeli haber geldi. Ev fiyatlarının giderek artmasından dolayı ücretli çalışanlar için ev sahibi olmanın hayal olduğunu düşünmeye başladı. Özellikle gençler çalışarak ev ve araba sahibi olamayacaklarını kanısındalar. Bu başlayacak olan proje ile asgari ücretli çalışanlar da ev sahibi olabilecek. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 81 ilde başlatılacak sosyal konut projesinde hayata yeni atılan gençler için de kontenjan ayrılacağını duyurdu. Cumhuriyet tarihinin en büyük sosyal konut projesiyle dar gelirli aileler 20 yıl vadeyle kira öder gibi ev sahibi olabilecekler....