26 / 05 / 2024

Istanbul

Istanbul

3. Köprü ve Kuzey Marmara Otoyolu’nun yakında hayata geçeceğini kabullenirsek, projenin kabul edilmesi gereken 10 önemli koşulu var

Bulvar istanbul Cadde'nin ticari bölümleri satışta!

Bulvar İstanbul projesi kapsamındaki 'Bulvar istanbul Cadde'nin ticari bölümleri satışa çıkıyor. Başakşehir'deki lüks projede 24 adet mağaza ve site sakinlerine hizmet verecek.

Bulvar istanbul Cadde'nin ticari bölümleri satışa çıkıyor!

Bulvar İstanbul projesi kapsamındaki 'Bulvar istanbul Cadde'nin ticari bölümleri satışa çıkıyor. Diğer projelerle birlikte yaklaşık 20 bin kişiye hizmet etmesi öngörülen Bulvar istanbul Cadde'de teslimler ise Haziran 2016'da yapılacak.

Ferko, Contemporary İstanbul’un ortak sponsoru oldu!

Ferko, 12-15 Kasım 2015 tarihleri arasında sanatseverler ile 10. kez buluşacak olan Contemporary Istanbul’a ortak sponsor olarak destek veriyor. Ferko’nun, Contemporary Istanbul ile olan işbirliği 2018 yılına kadar sürecek.

Adım İstanbul ön satışta!

Emlak Konut GYO ile İntaya, EYG, İntes ortaklığıyla hayata geçirilen Başakşehir'deki Adım istanbul'da ön satışlar başladı.

Royal İstanbul Projesi 2017'de teslim edilecek!

3 bine yakın ünitenin planlandığı Royal istanbul projesinde 1000 kadar daire olacak. Stüdyo, 1+1 ve 2+1 dairelerin yer alacağı Royal İstanbul projesinde daireler 2017 yılının sonunda teslim edilecek.

HEP İstanbul'da yaşam 2017'de başlayacak!

TEKFEN Emlak Geliştirme, İstanbul Esenyurt'ta hayata geçirdiği HEP istanbul projesinde yaşam, 2017 Nisan'da başlayacak. Yarısı satılan projeden ev almak isteyenler peşin ödemede yüzde 6 indirimden yararlanıyor.

Tema İstanbul'da anahtar teslimleri başladı!

Mesa- Artaş- Avrupa Konutları-Öztaş-Kantur-Akdaş Ortak Girişim Gurubu imzasıyla Küçükçekmece Atakent'te iki yılda inşa edilen 3.614 konutluk Tema istanbul projesinde anahtar teslimlerine başlandı.

Türkiye genelinde en çok rezidans projeleri İstanbul'da!

Türkiye pazarına girmesiyle sektörde hızla ilerleyen Amerikalı bir gayrimenkul devi, Türkiye'deki rezidans projelerini mercek altına aldı Türkiye geneline bakıldığında %75'lik oranla en çok rezidans projelerine sahip olan istanbul'u Ankara, İzmir ve Antal

İstanbul Future Park'ta inşaat hızla devam ediyor!

Türkiye'ye akıllı bina sistemleri alanında iddialı olan Hiper Gayrimenkul'un ilk projesi istanbul Future Park'ta inşaat hızla ilerliyor. Projede ilk teslimler 2016'da başlayacak.

İn istanbul fiyat!

İn istanbul fiyat listesi kapsamında daire fiyatları 320 bin TL’den başlangıç gösteriyor. İnistanbul Gala projesinde 1+1’den 4+1 ‘e kadar farklı daire seçenekleri bulunuyor.

İstanbul Altın Aks'ta sembol otel yatırımı!

Prime istanbul, dünyada, Pullman ve Mercure markaları ile işletilen en büyük tesislerden biri olacak. Tesiste 3 bin m2'lik SPA ve Wellness alanı, 60 farklı üniteli çok amaçlı performans merkezi bulunacak.

İstanbul Finans Merkezi çok uluslu firmaları İstanbul'a çekiyor!

Ali Fuat Taşkesenlioğlu, İFM projesinin çok uluslu firmaların istanbul'da merkez kurmayı düşünmesine neden olduğunu duyduklarını belirterek, "Dolayısıyla, söz konusu projenin ulusal boyutta istihdamın ve yurtiçi piyasalar fayda sağlayacak" dedi.

Still İstanbul Diamond'dan THY çalışanlarına özel kampanya!

Yeşilyurt İnşaat tarafından Kurtköy'de hayata geçirilen Still istanbul Diamond projesinde; Sabiha Gökçen,THY, Netaş ve Tekno Park çalışanlarına özel kampanya düzenlendi.

Istanbul Haberi

Istanbul

Sayın ve sevgili Başbakan’ımın Istanbul Boğazı’nın kuzeyine köprü ve otoyol yaptırmaması için çok uğraştım, yazdım, çizdim. ‘Istemezükcüler’den farklı olarak alternatif bir proje hazırladım. Pendik-Yeşilköy arası iki kıtayı ve iki havalimanımızı Marmara Denizi üzerinden bağlayan 50 km lik ‘TRANSMAR’ oto-ray yüzergeçiş projemi tamamladım. İki havalimanı arasında 300 km hızla hareket eden Raylı Mekik’i ve 150 000 araç/gün taşıyacağı hesaplanan bu proje teknik açıdan ITU nün onayından geçti ve uluslararası bilim kitaplarında yerini aldı. Ancak bütün bunlar Sn. Başbakan’ımı ikna etmem için yeterli olamadı.

Benim endişem kendi başına 3. Köprü ve Otoyollarının Istanbul’un kuzeyindeki doğayı tahrip etme olasılığı değil. Bu sorun doğru proje ile aşılabilir. Benim endişem projenin Istanbul’un ekolojik dengesini ayakta tutmaya çalışan kuzey kesimlerin legal veya...