14 / 06 / 2024

kandilli boğaziçi evleri

kandilli boğaziçi evleri

Aktaş Kandilli projesinde konut tipleri 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon şeklinde tasarlandı. Aktaş Boğaziçi Evleri'nde konut fiyatları 558 bin TL'den başlangıç gösteriyor...

Kandilli Aktaş Boğaziçi Evleri ikinci etap 2014 teslim!

Toplam 2 etaptan oluşan Kandilli Aktaş Boğaziçi projesi kapsamında daire fiyatları 588 bin TL'den başlıyor. Aktaş Boğaziçi projesi ikinci etap konutlar için ise daire teslimleri 2014 yılında yapılacak...

Kandilli Aktaş Boğaziçi Evleri 'nde 550 bin liraya!

Kandilli Aktaş Boğaziçi Evleri 'nde fiyatlar 550 bin liradan başlıyor, proje kapsamındaki konutların birinci etabı hemen teslim ediliyor

Boğaziçi Kandilli Evleri'nin havadan görüntüleri!

Boğaziçi Kandilli Evleri projesi 23 Nisan 2013 tarihinde www.havadanemlakvideo.com ekibinden kameraman Sayen Kaspar tarafından görüntülendi

Aktaş Boğaziçi Konutları'nda 850 bin liraya 3+1! Ocak'ta teslim!

Kandilli Aktaş Boğaziçi Evleri'nin ilk etap teslimlerinin Ocak sonunda gerçekleştirilmesi planlanıyor, projeden banka kredisi ile konut sahibi olunabiliyor

Aktaş Boğaziçi Evleri'nde fiyatlar güncellendi! 588 bin liraya!

Kandilli Aktaş Boğaziçi Evleri'nde konut fiyatları 588 bin liradan başlıyor, 1 milyon 400 bin liraya kadar yükseliyor, projeden konut sahibi olmak isteyenler banka kredisi kullanabiliyor

Boğaziçi Evleri'ne nasıl gidilir

Toplam 81 konuttan meydana gelen Aktaş Boğaziçi Evleri projesi; Kandilli, Üsküdar'da konumlandırılıyor...

Boğaziçi Üniversitesi'ndeki inşaat laboratuvarı binasının temeli atıldı!

Boğaziçi Üniversitesi'nin Kandilli Kampüsü'nde yapılacak 'İnşaat Laboratuvarı Binası'nın temel atımı dün gerçekleştirildi. İnşaatın 2021 yılının sonunda bitirilmesi hedefleniyor.

Palmiye Boğaziçi Evleri'nde 11.5 milyon TL'ye icradan satılık villa!

İstanbul İli, Üsküdar İlçesi, Burhaniye Mahallesi'nde bulunan Palmiye Boğaziçi Evleri'ndeki villa icradan satışa çıkarıldı. Satışa konu villa için 11 milyon 500 bin TL bedel isteniyor.

Boğaziçi Kandilli Evleri'nde 3.1 milyon TL'ye icradan satılık villa!

İstanbul İli Üsküdar İlçesi, Küçüksu Mahallesi, Rasathane Cadddesi üzerinde yer alan Boğaziçi Kandilli Evleri'nde bahçeli villa 3 milyon 100 bin TL bedel ile icradan satışa çıkarıldı. 

Areon Boğaziçi Evleri ödeme şekli!

Areon Boğaziçi Konutları Muğla Bodrum'da Areon Yapı imzasıyla yükseliyor. Projede farklı ödeme seçenekleri sunuluyor...

Areon Boğaziçi 2017 konut fiyatları!

Areon Yapı imzası taşıyan Areon Boğaziçi Evleri projesi Muğla Bodrum'da hayata geçirildi. Projede konut fiyatları 165 bin TL'den başlıyor...

Areon Boğaziçi Evleri'nde fiyatlar 165 bin TL'den başlıyor!

Areon Yapı imzasıyla Bodrum'da hayata geçirilen Areon Boğaziçi Evleri'nde dairelerin fiyatları 165 bin TL'den başlangıç gösteriyor.

Areon Boğaziçi Evleri’nde yılbaşına özel kampanya!

Bodrum’da bugüne kadar 1.800 konuta imza atan Areon Yapı, bölgedeki 16. projesi Areon Boğaziçi Evleri için hazırladığı bol alternatifli kampanyasıyla yeni yıla Bodrum’da yazlık sahibi olarak girmek isteyenlere büyük bir fırsat sunuyor.

Areon Boğaziçi Evleri’nin yüzde 26'sı satıldı!

Areon Yapı’nın Bodrum’daki 16. projesi olan ve Eylül ayında inşaatına başlanan Areon Boğaziçi Evleri’nin yüzde 26’sı satıldı.

Areon Boğaziçi Evleri'nde yedi seçenekli kampanya!

Yedi farklı ödeme seçeneğinden oluşan yeni kampanya kapsamında, Areon Boğaziçi Evleri'nde peşin alımlara özel fiyatların yanı sıra, 120 ay ve 30 ay vade için sunulan üç farklı ödeme seçeneği yatırımcıların ve yazlık sahibi olmak isteyenlerin yüzünü güldürüyor.

Areon Boğaziçi Evleri’nde peşinatsız 120 ay taksit imkanı!

Bugüne kadar 1.800 konutla Bodrum’a imzasını atan Areon Yapı, bölgedeki 16. projesi Areon Boğaziçi Evleri’ndeki avantajlı fiyat ve ödeme kampanyasını Kurban Bayramı’nda da devam ettiriyor.

Areon Boğaziçi Evleri’nde Kurban Bayramı kampanyası!

Bugüne kadar 1.800 konutla Bodrum’a imzasını atan Areon Yapı, bölgedeki 16. projesi Areon Boğaziçi Evleri’ndeki avantajlı fiyat ve ödeme kampanyasını Kurban Bayramı’nda da devam ettiriyor.

Areon Boğaziçi Evleri’nin inşaatı Eylül'de başlıyor!

Bodrum’da bugüne kadar 1.800 konuta imza atan Areon Yapı, bölgedeki 16. projesi olan Areon Boğaziçi Evleri’nin inşaatına Eylül ayında başlıyor.

Bodrum Boğaziçi Evleri ödeme planı!

Bodrum Boğaziçi Evleri projesinde fiyatlar 160 bin TL'den başlıyor. Areon Boğaziçi Evleri projesinde aylık taksitler 950 TL'den başlıyor...

kandilli boğaziçi evleri Haberi

kandilli boğaziçi evleri

Aktaş Boğaziçi Evleri  İstanbul Kandilli'de yükseliyor.  Aktaş İnşaat tarafından hayata geçirilen Aktaş Boğaziçi Kandilli'de toplam 80 konut yer alıyor.


18 bin metrekare alana sahip Aktaş Boğaziçi Konutları 2 etaptan oluşuyor. Kandilli Boğaziçi Evleri'nde 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon konut seçenekleri yer alıyor. 


 


Konut teslimlerinin 2014 yılı içerisinde gerçekleştirilmesi planlanan Aktaş Boğaziçi Kandilli Konutları'nda daire fiyatları 558 bin TL ile 1 milyon 543 bin TL arasında değişiklik gösteriyor. 


Projeden konut sahibi olmak isteyenler banka...