16 / 06 / 2024

Kelebekler Vadisi daireleri

Kelebekler Vadisi daireleri

Kelebekler Vadisi Bahçeşehir'de konumlandırılıyor. Proje kapsamında kalan son konutların fiyatları 375 bin lira olarak belirlendi...

Doğal sit alanlarını koruma ve kullanma koşulları yeniden belirlendi!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, doğal sit alanlarını koruma ve kullanma koşullarını yeniden belirledi. Bir çivi çakmanın bile yasak olduğu doğa harikası Kelebekler Vadisi, Akdamar Adası, Erzurum Narman Peribacaları gibi sit alanlarında artık bungalovlar ve çadır kampları yapılabilecek...

Kelebekler Vadisi'ne kesin koruma kararı!

Muğla İli, Fethiye İlçesi sınırları içerisinde bulunan Kelebekler Vadisi Doğal Sit Alanı'nın kesin korunacak hassas alan olarak tescil ve ilan edilmesine karar verildi. Karar bugünkü Resmi Gazete'de yayımlandı.

İttifak Holding “Çalışanlarına Özel Konut Projesi” Yapıyor!

İttifak Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve CEO’su Tahir Atila, çalışanlarına özel yapacakları konut projesi yapacaklarını söyledi. Proje, Konya’nın en güzel yerlerinden olan Kelebekler Vadisi’nin hemen yanı başında yer alıyor..

Selçuklu'nun yeni gözdesi: Selçuklu çiçek bahçesi!

Selçuklu Belediyesi tarafından Kelebekler Vadisi Parkı’na kazandırılan “Selçuklu Çiçek Bahçesi” yoğun ilgi görüyor. 9 türde 250 bin çiçeğin yer aldığı bahçe fotoğraf severler için görsel bir şölen sunuyor.

Ankara'da Ege hayali Ege Vadisi ile gerçeğe dönüşüyor!

Ege Vadisi projesi Çankaya Oran’da yükselirken, projenin örnek daireleri ziyaretçilerin beğenisine sunuldu. Sinpaş GYO’nun Ankara’da hayata geçirdiği projelerin en yenisi olan Ege Vadisi, şehrin prestijli semti Çankaya Oran’da yükseliyor.

Çankaya Ege Vadisi'nin örnek daireleri görücüye çıktı!

Sinpaş GYO’nun Ege’nin güzelliklerinden ilham alan Ege Vadisi projesi Çankaya Oran’da yükselirken, projenin örnek daireleri ziyaretçilerin beğenisine sunuldu.

Karaman Piri Reis Vadisi Konutları'nın kuraları çekildi!

Karaman Belediyesi ve TOKİ işbirliğinde hayata geçirilen Piri Reis Vadisi Konut Projesi'nde, ön müracaatta bulunan hak sahiplerinin dairelerinin belirlenmesi için kura çekilişi yapıldı. Çekilişle 208 hak sahibinin daireleri belirlendi.

Kelebekler Vadisi tescilendi!

Muğla Fethiye'de bulunan Kelebekler Vadisi tescillendi. Beypazarı’na 5 kilometre mesafede bulunan Kelebekler Vadisi Türkiye’nin 205’inci tabiat parkı olarak tescillendi.

Soyak Yapı Kuzey Bahçeşehir Projesi!

Soyak Yapı Kuzey Bahçeşehir Projesi Kelebekler Vadisi Evleri'nin arka kısmında hayata geçirilecek. Ön tanıtımı Dubai Cityscape Global Fuarı'nda yapılacak olan proje 40 bloktan oluşuyor.

Bahçeşehir Yonca Villa Park fiyatları!

Bahçeşehir Yonca Villa Park fiyatları konutların konum ve alanlarına bağlı olarak değişiyor. Kelebekler Vadisi'nin karşısında hayata geçirilen proje Gül İnşaat imzası ile inşa ediliyor.

Kelebek Vadisi turistlerin yeni gözdesi olacak!

Tanıtım toplantısında konuşan Selçuklu Belediye Uğur İbrahim Başkanı Altay, "Tropikal Kelebek Bahçesi ve Kelebekler Vadisi, Konya'ya gelen ziyaretçilerin ilk uğrak yerlerinden biri olacak" dedi.

Kelebek Vadisi imara açılacak!

Muğla Valiliği, Fethiye ilçesindeki dünyaca ünlü Kelebekler Vadisi'nde balayı turizmi başlatmak için kollan sıvadı, ölüdeniz'e 7 km. uzaklıkta olan ve 350 metre yükseklikteki dağlarla çevrili vadide, 89 türde gece ve gündüz kelebeği yaşıyor.

Kelebek Vadisi imara mı açılacak?

MUĞLA Valiliği, Fethiye ilçesindeki dünyaca ünlü Kelebekler Vadisi'nde balayı turizmi başlatmak için kollan sıvadı, Ölüdeniz'e 7 km. uzaklıkta olan ve 350 metre yükseklikteki dağlarla çevrili vadide, 89 türde gece ve gündüz kelebeği yaşıyor.

Kelebekler Vadisi daireleri Haberi

Kelebekler Vadisi daireleri

 

Mimart Yapı’nın Bahçeşehir’de inşaa ettiği Kelebekler Vadisi’nde villalar hemen teslim ediliyor. Projede son villaların satışları devam ediyor.  71.491 metrekare gibi çok geniş bir alanda sadece 166 aileye ulaşmayı hedefleyen projede sakin, sessiz, güvenli ve keyifli yepyeni bir yaşama sahip olurken, şehrin stresiyle aranıza sadece 8 dakikalık bir mesafe koymuş olacak ve TEM Ispartakule gişelerinden tam 8 dakika sonra  konutunuza ulaşıyorsunuz.   Bahçeşehir’in hemen yanı başında inşa edilen Kelebekler Vadisi, iki amfi tiyatronun sırt sırta vermiş benzersiz arazi yapısıyla, tamamı tripleks olan 82 özel villa ve sadece 4’er katlı sekiz blokta yer alan toplam 84 özel dairesi ile doğal bir yatay yaşam alanı   Projede kalan son 4+1 dairelerin alanları 176 metrekare ve fiyatları 375 bin lira. Proje kapsamında yüzde 25 yani 93 bin...