22 / 04 / 2024

vakıfbank

vakıfbank

Geçtiğimiz Ağustos ayı başından 12 Eylül tarihine kadar 3,90 Türk Lirası’dan aldıkları VakıfBank hisselerini 15,66 Türk Lirası’na kadar yükselterek yatırımcıları tokatlayan manipülatörler tekrar küçük yatırımcıları mağdur ederek para kazandı.

Emekli promosyonunda buz gibi duş! Eğer bunu yapmazsanız paranız geri alınır! 9 bin 10 bin TL fark etmez

Emekli vatandaşlar geçtiğimiz aylardan bu yana en yüksek emekli promosyonu almak adına birbirleriyle kıyasıya yarışıyorlar. Fakat uzman isimden emekli vatandaşlara yönelik çok önemli bir uyarı geldi. Eğer bu önerilen şeyi yapmazsanız emekli promosyonunuz geri alınabilir...

VakıfBank promosyon ne kadar veriyor 2022?

Emekli promosyon ödemeleri gündemde olan konulardan biridir. Vatandaşlar, hangi bankanın ne kadar emekli promosyon verdiğini araştırıyor. İşte onlardan biri de VakıfBank promosyon ödemesine dair araştırılanlar!

Halkbank ne kadar promosyon veriyor 2022?

Emekli promosyon ödemeleri gündemde olan konulardan biridir. Vatandaşlar, hangi bankanın ne kadar emekli promosyon verdiğini araştırıyor. İşte onlardan biri de Halkbank promosyon ödemesine dair araştırılanlar!

Emeklilere banka promosyonu ne kadar?

Emekli promosyon ödemeleri emekli vatandaşların gündemini hala meşgul ediyor. Promosyonların artıp artmadığı araştırılan konular arasında yer alıyor. İşte detaylar!

Vakıfbank’tan büyük kampanya! 31 Ekim’e kadar geçerli!

Türkiye’nin sevilen bankası Vakıfbank, yeni kampanyasını duyurdu. 31 Ekim tarihine kadar geçerli olan Vakıfbank’ın bu kampanyasıyla 60 TL Worldpuan kazanabilirsiniz. İşte detaylar…

Akaryakıt harcamalarınızdan korkmayın! Vakıfbank destek çıkıyor! Vakıfbank’tan dev kampanya!

Vakıfbank birbirinden farklı kampanyalarına devam ediyor. Onlardan biri de akaryakıt harcamalarında yaptığı kampanyadır. Peki, kampanyaya nasıl başvurabilirsiniz? Kampanya ayrıntıları neler? İşte akaryakıt kampanyasına dair detaylar!

Promosyon ödemelerinde bu kadarı da beklenmiyordu! Herkes nedenini araştırıyor!

Promosyon ödemelerinde geri adım atıldı. Son zamanlardan gündemden düşmeyen promosyon ödemelerine dair yeni bir gelişme yaşandı. İşte detaylar!

Kamu bankaları şaha kalktı! Memuru sevindirecek promosyon hamleleri üst üste geldi!

Emekli promosyonu yarışı Ekim ayında da hız kesmeden devam ediyor. Özel bankalardan sonra kamu bankaları da promosyonda şaha kalktı. İşte detaylar!

Emeklilerin uzun süredir beklediği haber geldi! Ödemeler hesaplara geçiyor!

Emeklilerin merakla beklediği promosyon ödemeleri yapılmaya başladı. İşte promosyon ödeme tarihleri hakkındaki detaylar!

Emekli promosyonunda sürpriz hamle! Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank'tan 7 bin 500 TL'lik müjde! 

Eylül ayına damga vuran promosyon yarışı Ekim'de de devam ediyor. Özel bankalar arasında süren promosyon yarışına kamu bankalarından da sürpriz bir adım geldi.

Promosyon ödemeleri ne zaman bitiyor? Emekli promosyon son başvuru tarihi ne zaman?

Promosyon ödemeleri ne zaman bitiyor? Emekli promosyon son başvuru tarihi ne zaman? merakla araştırılmaktadır. İşte detaylar!

Promosyonlarda rekor üstüne rekor! 14 bin 750 TL’yi kaçırmayın! İşte detaylar!

Promosyon konusu son zamanların en çok araştırılan konuları arasında yer alıyor. Bankalar ile birlikte kurumlarda promosyon artışına gitti. İşte o promosyon detayları!

Vakıfbank'tan yeni kampanya! 500 TL nakit ödeme

Vakıfbank'tan yeni bir kampanya geldi. Buna göre maaşlarını kendilerinden çeken müşterilere 500 TL ödeme yapacak. İşte haberin ayrıntıları...

Halkbank, Vakıfbank ve Ziraat Bankasıyla ilgili son dakika gelişmesi! Emekli promosyonlarını uçurmaları bekleniyordu

Halkbank, Vakıfbank ve Ziraat Bankası'nın yılbaşına doğru emekli promosyon miktarlarını yükseltmesi bekleniyordu. Üç banka hakkında dikkat çeken bir haber geldi. Haberin detaylarına birlikte bakalım...

VakıfBank konut kredi faiz oranları ne kadar?

VakıfBank geçtiğimiz hafta kredi faiz oranlarında indirim uyguladı. Bankanın güncel ihtiyaç ve konut kredisi faiz oranları ne kadar oldu?

VakıfBank konut ve ihtiyaç kredisi faizlerini düşürdü!

Konut ve ihtiyaç kredilerinin faizlerinde indirim yapan VakıfBank, maaş müşterileri için ihtiyaç kredisi faizini 60 ay vadeye kadar yüzde 1.49'dan yüzde 1.45'e indirdi.

VakıfBank'tan Mülkü Konut Kredisi Kampanyası!

VakıfBank ipotek yoluyla kendine geçen konutların satışında özel faiz oranları ve cazip kampanyalarla banka gayrimenkulü konut kredisi kullandırıyor.

Vakıfbank da konut kredisi faizini yüzde 0.99'a indirdi!

Ziraat Bankası'nın başlattığı faiz indirimi kampanyasına Vakıfbank da katıldı. Vakıfbank 180 ay vadeli konut kredilerinde faizi yüzde 0.99'a düşürdü.

VakıfBank konut kredisi faizleri Temmuz 2019!

VakıfBank konut kredisi ürünleri dahilinde cazip faiz oranları ve kampanyalar sunmaya devam ediyor. En düşük konut kredisi faiz oranını kullandıran VakıfBank’ın konut kredisi kampanyalarını Kredi Pazarı araştırdı...

VakıfBank konut kredisi kampanyaları Temmuz 2019!

VakıfBank konut kredisi ürünleri kapsamında düşük faiz oranları ve farklı ödeme seçenekleri ile birçok konut kredisi fırsatı sunuyor. VakıfBank'ın konut kredisi kampanyalarını KrediPazari.com araştırdı.

VakıfBank’tan ikinci Enflasyon Endeksli Konut Kredisi!

VakıfBank bugün ikinci enflasyon endeksli konut kredisi ürününü duyurdu. Banka kampanya kapsamında ilk 5 yıl sabit faizli sonraki 5 yıl ise enflasyon endeksli konut kredisi seçeneği sunuyor.

Vakıfbank'ın 3 bin 369 konutu satışa çıkacak!

Vakıfbank Genel Müdürü Abdi Serdar Üstünsalih, bu yıl 3 bin 369 konutu yatırımcılar ve kurumlar için satışa çıkaracaklarını açıkladı. 

VakıfBank'tan Enflasyona Endeksli SarıPanjur Konut Kredisi!

VakıfBank, ev sahibi olmak isteyenlere yeni bir konut kredisi sunuyor. VakıfBank, enflasyona endeksli mevduat ürününden sonra ‘Enflasyona Endeksli SarıPanjur Konut Kredisi’ ile ev shaibi olmayı kolaylaştırıyor.

VakıfBank banka gayrimenkulü konut kredisi fırsatı!

Konut kredisi faiz oranlarını yüzde 2’nin üzerinde seyrederken VakıfBank banka gayrimenkulü konutlar için yüzde 1.30 faiz oranı ile konut kredisi kullandırıyor.

VakıfBank kampanyalı konut kredisi faizlerini arttırdı!

VakıfBank banka gayrimenkulü konut kredisi kampanyasında sunduğu yüzde 0.98 faiz oranlarına son verdi. Banka konut kredisi faiz oranlarını 32 puan yükseltti.

VakıfBank yüzde 0.98 faizli konut kredisi kampanyası!

VakıfBank yükselen konut kredisi faiz oranlarına rağmen yüzde 0.98 faiz oranı ile konut kredisi kampanyası sürdürmeye devam ediyor. VakıfBank yüzde 0.98 faizli banka gayrimenkulü konut kredisi detayları nedir?

VakıfBank’ta konut kredisi faiz oranlarını yükseltti!

Bankaların konut kredisi faiz oranlarının peş peşe arttığı haftada VakıfBank’ta konut kredisi artışlarına dahil oldu. Banka konut kredisi faizlerini 24 puan birden yükseltti…

vakıfbank Haberi

vakıfbank

Borsa‘da yapılan manipülasyon hareketleri bazı çevrelerin para kazanmasına sebep olurken, küçük yatırımcıların sürekli para kaybetmesine de sebep oluyor. Şimdi de ünlü manipülatörler ve yancılarının VakıfBank hisselerinde, manipülasyon yaptığı ve bir daha küçük yatımcıyı zarara uğratarak bu hissede mağdur ettiği konuşuluyor. Evet, VakıfBank kısa bir süre içinde 3,90 Türk Lirası’ndan 15,66 Türk Lirası’ya kadar yükseldi.

Ekonomimanset.com'un haberine göre, 2 Ağustos Tarihinde 3,90 Türk Lirası’dan işlem gören tahta manipülatörlerin organize bir halde tahtada muamele oluşturmaya başlamasıyla beraber 12 Eylül tarihinde 15,66 Türk Lirası’na kadar terfi etti. Peki, kim bu manipülatörler?

Borsa çevrelerinde konuşulanlara göre bir müddet önce Petrokent hisselerinde manüplasyon yapan ve birçok küçük yatırımcının mağdur olmasına neden olan aynı isimler. Bu manipülatör ve ekibi şimdi de VakıfBank hisselerinde de küçük yatırımcıları mağdur ettiler.
 

Aynı...