21 / 02 / 2024

Zin D Yatırım Geliştirme

Zin D Yatırım Geliştirme

Zin D Natura projesi Zin D Yatırım Geliştirme A.Ş. tarafından hayata geçiriliyor. Kurtköy Natura Zin D Konutları'nda daire fiyatları 180 bin TL'den başlıyor...

Kurtköy Zin D Natura'da 175 bin TL'den başlayan fiyatlarla!

İçerisinde oturumun bu yıl sonunda başlayacağı Zin D Natura projesinde fiyatlar 175 bin TL'den başlıyor...

Zin D Üç Konak Çekmeköy'de 175 bin TL'den başlıyor!

Teslimlerin hemen gerçekleştiği Zin D Üç Konak projesinde daireler 175 bin TL'den başlayan fiyatlarla alıcılarını bekliyor...

Zin D Park'ta 169 bin liraya 2 oda 1 salon!

Çekmeköy Zin D Park'ta fiyatlar 130 bin liradan başlıyor, projedeki konutlar hemen teslim ediliyor

Zin D Zen Sitesi'nde 125 bin liradan başlayan fiyatlarla!

Zin D Zen Evleri kapsamında konut fiyatları 125 bin liradan başlıyor. Projede konutlar Aralık 2012'de teslim edilecek

Çekmeköy Zin D Üç Konak'ta 125 bin TL'ye 2+1!

Zin D Yatırım Geliştirme tarafından yapılan Çekmeköy Zin D Üç Konak projesinde evler hemen teslim durumda. Projede toplam 48 konut bulunuyor

Zin D Zen çekmeköy'de 169 bin TL'ye 2+1!

Zin D Zen'de 1+1 evlerin alanları 62 metrekare ile 77 metrekare, 2+1 evlerin alanları 80 metrekare ile 118 metrekare, 3+1 evlerin alanları ise 125 metrekare ile 152 metrekare arasında değişiyor

Çin 4 ayda 33.6 milyarlık yurt dışı yatırımına imza attı!  

Ocak-Nisan aylarında Çinli yatırımcılar 155 ülke ve bölgede 3 bin 84 denizaşırı şirkete toplam 235 milyar RMB (33,6 milyar dolar) tutarında yatırım yaptı.

Doğan Holding yatırım bankası kuruluşu için BDDK'ya başvuruda bulundu!

Doğan Şirketler Grubu Holding AŞ, "D Yatırım Bankası Anonim Şirketi"nin kuruluşu için Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu'na (BDDK) başvuruda bulundu.

Zin D Zer Çekmeköy nerede?

Zin D Zer projesi, Zin D Yatırım tarafından inşa ediliyor. Proje, 115 konut, 42 home ofis ve 73 dükkandan oluşuyor.

Zin D Zer Çekmeköy fiyat!

Zin D Yatırım imzası taşıyan Zin D Zer Çekmeköy projesi 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon daire seçenekleri sunuluyor..

Zin D Zer Çekmeköy'de 249 bin TL'ye! Yeni proje!

Zin D Yatırım tarafından Çekmeköy'de hayata geçirilen Zin D Zer, konut rezidans, hizmet rezidans ve çarşı bölümlerinden meydana geliyor..

Zin D Diamond projesi Çekmeköy'de yükselecek! Yeni proje!

Zin D Yatırım ve Yönetim Geliştirme A.Ş, İstanbul Anadolu Yakası Çekmeköy'de Zin D Diamond adıyla yeni bir projeye imza atıyor...

Iğdır OSB’ye 800 bin TL’lik yatırım!

Iğdır OSB’ye ‘Iğdır Organize Sanayi Bölgesi Altyapı Eksikliklerini Tamamlıyor, Yatırımcının Yüzü Gülüyor Projesi” kapsamında 800 bin TL’lik yatırım yapıldı.

Batı Taahhüt Gayrimenkul Yatırım İnşaat ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Batı Taahhüt Gayrimenkul Yatırım İnşaat ve Dış Ticaret Limited Şirketi, Muther Al Khrbıt tarafından 50 bin TL sermaye ile 25 Kasım'da Fatih, Akşemsettin Mahallesi, Akdeniz Caddesi'nde kuruldu.

Alfajr Gayrimenkul Yatırım İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Alfajr Gayrimenkul Yatırım İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi, Husam Eddın Naoura ve Mohanad Baırakdar ortaklığıyla 100 bin TL sermaye ile 18 Kasım'da Fatih, Molla Gürani Mahallesi'nde kuruldu.

Al Wadı Gayrimenkul İnşaat Yatırım ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Al Wadı Gayrimenkul İnşaat Yatırım ve Dış Ticaret Limited Şirketi, Jamal Al Wadı tarafından 50 bin TL sermaye ile 17 Kasım'da Bahçelievler, Çobançeşme Mahallesi'nde kuruldu.

Kanada, ABD ve Avrupa’da Yatırım semineri düzenlendi!

Toronto merkezli Global Locales ve çözüm ortaklarının işbirliği ile düzenlenen “Kanada, ABD ve Avrupa’da Yatırım” konulu bilgilendirme semineri, SOHO House Istanbul’da gerçekleştirildi.

Dünyada yenilenebilir enerjiye 25 yılda 7 trilyon dolar yatırım yapılacak!

Uluslararası Enerji Ajansına göre, dünyada yenilenebilir enerjiye 25 yılda 7 trilyon dolar yatırım gerçekleştirilecek ve Çin, 2040'ta yenilenebilir enerjide en büyük pazar olacak.

Yatırımını dükkan alarak yapanlar kazançlı çıkıyor!

Yatırım yapanlar genellikle ilk olarak konut almayı tercih etse de tercihini dükkandan yapanlar her dönem kazançlı çıkıyor.

Zin D Yatırım Geliştirme Haberi

Zin D Yatırım Geliştirme


Zin D Natura, İstanbul Anadolu yakası Kurtköy'de yükseliyor. Proje 11 bin 44 metrekare alan üzerinde inşa ediliyor.


Toplam 89 dairenin yer aldığı Zin D Natura, Zin D Yatırım Geliştirme A.Ş. imzası taşıyor. 5 bloktan oluşan 3-4 katlı projede daire tipi 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon olarak tasarlandı. 


Kurtköy Zin D Natura'da daire fiyatları, 1+1 daireler 180 bin TL ile 185 bin TL'den, 2+1 daireler 250 bin TL ile 295 bin TL, 3+1 daireler 335 bin TL 390 bin TL arasında fiyatlarla satışa sunuluyor.