16 / 04 / 2024

Kia Ceed Sportswagon fiyatlarında sıcak gelişme! Resmen belli oldu! İşte 9 Temmuz 2022 fiyat listesi...

Kia Ceed Sportswagon fiyatlarında sıcak gelişme! Resmen belli oldu! İşte 9 Temmuz 2022 fiyat listesi...

Kia'nın en beğenilen araçları arasında yer alan Kia Ceed Sportswagon fiyatlarında son dakika! Temmuz ayına özel fiyatları resmen açıklandı. Peki, Kia Ceed Sportswagon fiyatları ne kadar? İşte 9 Temmuz 2022 fiyat listesi...Kia'nın en beğenilen araçları arasında yer alan Kia Ceed Sportswagon fiyatlarında son dakika! Temmuz ayına özel fiyatları resmen açıklandı.

Ceed Sportswagon, yepyeni tasarımı ve geniş Sportswagon seçeneği ile sınıfında yer alan diğer otomobiller arasında en çok tercih edilen olmayı başarıyor. Kia Ceed Sportswagon, 1.694 litreye kadar ulaşan bagaj hacmi pek çok kişinin ilgi odağı olmasına neden oluyor.

Kia Ceed Sportswagon fiyatları güncellendi! Kia Ceed Sportswagon kaç TL? İşte 16 Haziran 2022 fiyat listesi...

Kia Ceed Sportswagon'un iç tasarımı tamamen konforu ön plana alarak tasarlandı, bu şekilde ise sürücülerin bir numaralı tercihi olmayı başardı. Konforlu koltuklara ve en son ileri teknoloji ile donatılan Ceed Sportswagon; ısıtmalı direksiyon simidiyle, ısıtmalı ön koltuklarıyla, ekektrikli park frenineyle, kablosuz şarj sistemine ve anahtarsız giriş-çalıştırma sistemiyle sürücülerin beğenisine sunuluyor.

Peki, Kia Ceed Sportswagon fiyatları ne kadar? İşte 9 Temmuz 2022 fiyat listesi...


Geri Dön