17 / 04 / 2024

KİPTAŞ Kırlangıç Evler'de satışlar bugün başlıyor! Yüzde 20 indirimle!

KİPTAŞ Kırlangıç Evler'de satışlar bugün başlıyor! Yüzde 20 indirimle!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki KİPTAŞ'ın Beylikdüzü Gürpınar'da inşa ettiği Kırlangıç Evler'de kampanyalı satışlar bugün başlıyor. Peki KİPTAŞ Kırlangıç Evler'de hangi konut tipleri var? KİPTAŞ Kırlangıç Evler'de ödeme planı nasıl? İşte ayrıntılar...İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki KİPTAŞ, yatırımlarını tam gaz sürdürüyor. KİPTAŞ, Beylikdüzü Gürpınar'da inşa ettiği Kırlangıç Evleri projesini bugün kampanyalı olara satışa çıkarıyor.

Eyüpsultan, Tuzla ve Pendik ilçelerinde hayata geçirdiği projelerle ön plana çıkan KİPTAŞ, son olarak Karanfilköy projesini duyurmuş; yüzde yüz uzlaşıyla hayata geçirilmesi planlanan projeye hak sahipleri ile anlaşıldıktan sonra başlanacağı belirtilmişti. 

KİPTAŞ Kırlangıç Evler de satışlar bugün başlıyor! Yüzde 20 indirimle! 

KIRLANGIÇ EVLER BUGÜN SATIŞA ÇIKIYOR 

KİPTAŞ'ın Beylikdüzü Gürpınar'da kentsel dönüşüm çerçevesinde hayata geçirdiği Kırlangıç Evler'de satışlar fırsatlarla başlıyor. 

KİPTAŞ Kırlangıç Evler projesi için başlatılan kampanya kapsamında; vade farksız olarak yüzde 50 peşinat ödendiğinde geriye kalan miktar teslimde ödenebiliyor. Aynı zamanda kampanya kapsamında; peşin ödemelerde de yüzde 20 indirim imkanı sunuluyor.

Peki KİPTAŞ Kırlangıç Evler'de hangi konut tipleri var? Projenin arsa alanı ne kadar? Projede kaç konut var? İşte merakla beklenen o soruların yanıtları...


Geri Dön