29 / 02 / 2024

Kocaeli Kandıra hizmet binasının yalıtım çalışmaları başladı!

Kocaeli Kandıra hizmet binasının yalıtım çalışmaları başladı!

Yatırımlarına hız kesmeden devam eden Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Kandıra hizmet binasının yalıtım çalışmalarına başladı...Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Kandıra Belediyesi için projelendirdiği yeni hizmet binası çalışmalarını sürdürüyor. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'nde yer alan habere göre, Kandıra'nın Akdurak Mahallesi’nde yapılan binada katların yükseldiği gözle görünür hale geldi. Toplam 13 bin 893 metrekare kullanım alanına sahip olacak olan binanın 1’nci kısım 23 adet kolonun beton dökümü tamamlandı. 2. kısım işlerine başlayan ekipler, ayrıca tabliye betonu işlerini de tamamladı. Kocaeli Büyükşehir ekipleri, katları yükselttikçe yalıtım çalışmalarını da hummalı şekilde sürdürüyor.


ÜÇ BLOK ŞEKLİNDE İNŞA EDİLİYOR

Bina 3 bodrum, zemin ve 3 kat şeklinde hayata geçirilecek ve tam donanıma sahip olacak. Yapının en alt ve orta bodrum katlarında otopark bulunacak. En alt bodrum 44 araçlık otopark ve sığınak olarak, orta bodrum kat da 40 araçlık otopark ve depo, arşiv alanları şeklinde düzenlenecek. Üst bodrum katta ise giriş fuayesi, bekleme salonu ve hizmet birimleri bulunacak. Yapının zemin katında başkanlık girişi, bekleme salonu ve hizmet birimleri yer alacak. İkinci katta belediye meclis salonu ve meclis grup odaları inşa edilecek. Üçüncü kat ise başkanlık makamı olarak hizmet verecek. Bu katta ayrıca personel dinlenme terası da bulunacak.

13 BİN 893 METRE KARE KULLANIM ALANI

Toplam 13 bin 893 metrekare kullanım alanına sahip olacak yapı, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin ilçelere kazandırdığı belediye hizmet binalarından birisi olacak. Kandıra Belediyesi için inşa edilen yeni yapı da diğer hizmet alanları gibi modern bir yapı olacak.


Geri Dön