23 / 05 / 2024

Kozyatağı'na iki yeni otel

Kozyatağı'na iki yeni otel

İstanbul Kozyatağı'nda "İstanbul Marriott Asia Hotel" ve "By Otell" kapılarını açmaya hazırlanıyor.Marriott Asia, Büyükhanlı Kardeşler ile Marriott International Inc. zincirinin yapmış olduğu anlaşma sonucunda faaliyete geçecek.

Anadolu Yakası'nın Green Park'tan sonra ikinci 5 yıldızlı oteli olacak otel, yakanın ilk 5 yıldızlı uluslararası oteli. Marriott, Washington'da merkezi bulunan Marriott International Inc.'nin Türkiye'deki ilk Marriott oteli. Marriott International Inc., Türkiye'de Renaissance ve Ritz Carlton otelleriyle hizmet veriyor. 2 bin 800'den fazla işletmesi ile ABD ve 67 ülkede konaklama sektöründe faaliyet gösteren Marriott International Inc., dünya çapında 151 bin çalışanı ile 15 otel markasını ve 550 bin oda kapasitesini yönetmekte. Geçtiğimiz günlerde faaliyete geçen By Otell'de, ağırlıklı olarak sağlık merkezi olarak hizmet verecek. 129 odası bulunan 5 yıldızlı By Otell'in sağlık merkezi ise eylül ayında açılacak.

SAİT HALİM PAŞA'NIN YÜZÜ YENİLENİYOR

Arslanlı Yalı ismiyle de anılan Sait Halim Paşa Yalısı yenileniyor. Göçer Tur işletmesindeki yalı, Batu Olcay dekorasyonuyla kışa damgasını vurmak için hızlı bir çalışma içerisinde. Eylül ayında tamamlanması planlanan çalışmalarla, Sait Halim Paşa Yalısı'nın geçmişinin ihtişamıma kavuşturulması hedefleniyor. Yalı'da, defile, şirket toplantıları, moda çekimleri ve özel davetler gibi çok amaçlı kullanımlara göre farklı mekanlar düzenlenecek. Marka konumlaması Yelda İpekli tarafından yapılan Yalı'ya, bir de alakart restorant konumlandırılacak. Yalı'da bulunan 2 adet olan balayı odasının da dekorasyonu yenilenecek.

(Bugün)


Geri Dön