19 / 06 / 2024

Kültür ve Turizm Bakanlığı personel alım başvurusu nasıl yapılır? Kütüphaneci alımı şartları nedir?

Kültür ve Turizm Bakanlığı personel alım başvurusu nasıl yapılır? Kütüphaneci alımı şartları nedir?

Kültür ve Turizm Bakanlığı personel alım ilanını yayınladı. Bakanlık tarafından yayınlanan ilana göre sözlü sınav sonuçlarına göre kütüphaneci pozisyonuna toplamda 465 sözleşmeli personel alımı yapılacak. İşte tüm detaylar...Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından Resmi Gazete'de yayınlanan personel alım ilanına göre bakanlık bünyesinde istihdam edilmek üzere sözlü sınav sonuçlarına bakılarak 'kütüphaneci' pozisyonuna 465 sözleşmeli personel alımı yapılacak. 

İlana başvuru yapmak isteyen adaylar başvurularını elektronik ortamda 28 Mart ile 11 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirebilecekler. Başvurular Kariyer Kapısı http://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr üzerinden yapılabilecek. 

Sözlü sınava katılmaya hak kazanan adayların listesi, başvuru süresinin tamamlanmasının ardından 15 gün içinde "www.ktb.gov.tr" adresinden duyurulacak. Sözlü sınav tarihi, saati ve yeri ise daha sonra aynı internet adresinden ilan edilecek.
 


Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com.tr’de yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com.tr herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com.tr bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com.tr'de yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön