24 / 04 / 2024

Kumtel turbo fanlı ankastre fırın en uygun fiyata nereden alınır, fiyatı ne kadar? 12 Mart 2023 fiyat listesi

Kumtel turbo fanlı ankastre fırın en uygun fiyata nereden alınır, fiyatı ne kadar? 12 Mart 2023 fiyat listesi

Çeyiz alışverişinde olanlar, Kumtel B66-SF2 Cam Ankastre Turbo Fanlı Fırını en uygun fiyata alabileceğiniz yerleri sizin için listeledik. İşte Kumtel 12 Mart 2023 fiyat listesiKumtel turbo fanlı ankastre fırın en uygun fiyata nereden alınır, fiyatı ne kadar? 12 Mart 2023 fiyat listesi
Kumtel turbo fanlı siyah ankastre fırın sahip olduğu geniş iç haznesi ve 4 farklı pişirme fonksiyonu ile istediğiniz büyüklükte yemekler ve tatlılar yapmanıza yardımcı olur. 

Kumtel turbo fanlı siyah ankastre fırında, 4 pişirme fonksiyonu yer alıyor. Camı ve ayarlanabilir zamanlayıcısı sayesinde sık sık kontrol etmenize gerek kalmadan yemekleri eşit ısıda pişiriyor. Cihaz,turbo fan ve güçlü aydınlatma sistemine sahip olmasıyla yiyeceklerin altını ve üstünü istediğiniz düzeyde pişiriyor ve led aydınlatması sayesinde kolaylıkla takip edilebiliyor.

Güçlü ve kaliteli yapısı sayesinde yemekleri, tatlıları ve hamur işlerini çiğ bırakmadan ya da yakmadan pişirme kolaylığı sunuyor.Kumtel fanlı fırın, 1600 Watt güç ile çalışarak  A+ enerji sınıfında yer alıyor. Böylece az elektrik yakarak enerjiden tasarruf etmenize ve bununda bütçenize yansımasını sağlıyor Güçlü fan özelliği ile saatlerce yemek yapmayı sonlandırıyor.

Gelişmiş fan özelliği ile her şeyin hızlanmasına katkıda bulunan bu fırın ev hanımlarına yeni deneyimler yaşatıyor. 4 pişirme fonksiyonu sayesinde yemeklerinize uygun olan modu rahatlıkla fırın üzerinden seçebilirsiniz. Böylece doğru ısıda yemek yapma fırsatı elde edilir.

Peki Kumtel cam ankastre turbo fırın en ucuza nerede satılıyor, fiyatı ne kadar? 


Geri Dön