17 / 06 / 2024

Lokum Evler ve DKY Kartal projelerine özel kampanya!

Lokum Evler ve DKY Kartal projelerine özel kampanya!

Kentsel dönüşüme odaklanan firmalardan biri olan DKY inşaat, Tuzla'daki Lokum Evler ve DKY Kartal projelerine özel ramazan kampanyası başlattı. Peşin alımlarda yüzde 15 indirim uygulanıyor.Kentsel dönüşüme odaklanan firmalardan biri olan DKY inşaat, Tuzla'daki Lokum Evler ve DKY Kartal projelerine özel ramazan kampanyası başlattı. Şirket her iki proje için ramazan ayı boyunca var olan indirimlere ek olarak yüzde 3 indirim fırsatı sunuyor. Kampanya kapsamında Lokum Evler projesinde ramazan ayı boyunca yüzde 3, peşin alımlarda ise yüzde 15 indirim uygulanıyor. Ayrıca ramazanda ev alanlar yüzde 25'lik peşinatlarını projenin teslim tarihine kadar erteleyebiliyor. 


Sabiha Gökçen Havalimanı, AVM'ler, üniversiteler, Tuzla sahil al yolu, E-5 ve TEM bağlantı yollarına yakınlığı ile bölgenin önemli yatırımlarından biri olan Lokum Evler projesinde ev sahibi olmak isteyenler için 60 aya yüzde 0,89,120 aya ise 1,03'den başlayan oranlar ile banka kredisi imkanı sunuluyor. 


Anadolu Yakası'nın bir diğer önemli bölgesi Kartal'da yapılan ve içerisinde konut, ofis, alışveriş alanları bulunan DKY Kartal'da ise ramazan boyunca yüzde 3 indirim imkanı sunuluyor. Projede peşin alımlarda yüzde 10 indirim yapılırken, 60 aya yüzde 0,99 ve 120 aya yüzde 1,02'den başlayan oranlarla banka kredisi imkanı sunuluyor. 
Dünya

Geri Dön