26 / 02 / 2024

Makro İnşaat Başakşehir'de 1500 konut yapacak! Yeni projeler!

Makro İnşaat Başakşehir'de 1500 konut yapacak! Yeni projeler!

İstanbul Başakşehir bölgesinde proje üretmeye devam eden Makro İnşaat yatırımlarını sürdürüyor. Firma bölgede 1500 konut inşa edecek. Hürriyet Gazetesi'nde yer alan habere göre Makro İnşaat, önümüzdeki dönemde 2 yeni projeye imza atacak. Makro İnşaat, Başakşehir’de farklı sektörlerde de yatırım yapıyor. 

 

Makro İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ercan Uyan firmanın 3 milyon metrekarenin üzerinde konut, AVM, ticari ünite, otel, sosyal tesis gibi alan hayata geçirdiğini söyledi. 

 

Makro İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ercan Uyan, Başakşehir’de yeni konut ve ticari projelerin yanı sıra sosyal alanlar için de destek verdiklerini ifade etti. Uyan, 2 projeyle yaklaşık 1500 konut yapacaklarını açıkladı.


İLK SERTİFİKA İHRACI 

Başakşehir’de toplamda 16 projeye imza attıklarını açıklayan Uyan, “Bunlardan en bilinenleri; satış ofisi bağlantılı numune daire uygulaması, hobi bahçeli daire konsepti, çift sosyal tesis tercih imkanı, salon mutfak entegre yemek odası” dedi. 

 

Türkiye’nin ilk gayrimenkul sertifikasını ihraç eden şirket olarak da sektöre yeni bir finansal enstrüman kazandırdıklarını söyleyen Uyan, “Makro İnşaat, bugüne kadar bir çok başarılı markalı projeye imza attı. Başakşehir’de inşaatı devam eden Park Mavera 3 projesinin yanı sıra Bahçetepe İstanbul, Medikule, Mavera Sarayları, Mavera Başakşehir, Park Mavera 1, Park Mavera 2, Seyran Şehir, Başakşehir Merkez Çarşı, Meydan Dükkanları, Ana Cadde, Merkez Kayaşehir AVM, 540/4 Parsel Ticari, Giriş Kayaşehir, Köşe Çarşı, Merkez Kayaşehir Business Plaza, Hampton by Hilton projelerine imza atan Makro İnşaat Türkiye’nin geleceğine güvenmeye ve yatırım yapmaya devam ediyor” dedi. 

 

 

Makro İnşaat Genel Merkez Adres:
4. Cadde No:28 Atakent Halkalı 34307 İSTANBUL


Makro İnşaat iletişim
Web: http://www.makroinsaat.com/
Tel : 0850 228 70 71 
 


Geri Dön