05 / 03 / 2024

Makro İnşaat'tan Silivri'ye 616 konut geliyor! Yeni proje!

Makro İnşaat'tan Silivri'ye 616 konut geliyor! Yeni proje!

Firma: Makro İnşaat

Proje: Silivri Projesi

Bahçetepe İstanbul, Mavera Başakşehir ve Park Mavera gibi projelere imza atan Makro İnşaat, Silivri'nin Ortaköy Mahallesi'nde yeni konut projesi inşa etmeye hazırlanıyor..Makro İnşaat, İstanbul'un Silivri İlçesi'ne bağlı Ortaköy Mahallesi'nde yeni konut projesi inşa etmeye hazırlanıyor. 

 

Daha önce Bahçetepe İstanbul, Mavera Başakşehir, Giriş Sarayları, Mavera Sarayları, Seyran Şehir gibi projelere imza atan Makro İnşaat'ın Park Mavera I, Park Mavera II ve Park Mavera III, Başakşehir Merkez Çarşı, Meydan Dükkanları projelerinde inşaat ve satış süreçleri devam ediyor.

 

616 konut geliyor

 

Şimdi de Silivri bölgesinde yeni konut projesi hayata geçirmeyi planlayan  Makro İnşaat  toplamda 616 konut inşa edecek. Proje 98 bin 146,45 metrekarelik yüzölçümlü alanda yükselecek.  

 

38 bin 225,66 metrekare toplam inşaat alanına sahip Makro İnşaat Silivri projesinde 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 5 oda 1 salon ve 6 oda 1 salon daire seçeneklerine yer veriliyor. 

 

5 blok halinde dizayn edilen projede A blok sosyal tesis, B, C, D v E bloklar konut olarak tasarlandı. Projede aynı zamanda 375 adet kapalı otopark alanı bulunuyor.

 

Makro İnşaat tan Silivri ye 616 konut geliyor! Yeni proje!

 

Proje kapsamında gerçekleştirilecek hafriyat çalışmalarının 5 ayda, projenin ise 1 yılda tamamlanması planlanıyor. 

 


Tel : 0850 228 70 71 (pbx)
http://www.makroinsaat.com/

 

Işıl Seren KESKİN/Emlakkulisi.com

 


projeye sorGeri Dön