24 / 06 / 2024

Manisa Büyükşehir Belediyesi'nin yeni hizmet binası tamamlandı!

Manisa Büyükşehir Belediyesi'nin yeni hizmet binası tamamlandı!

Manisa Büyükşehir Belediyesi'nin yeni hizmet binasının inşaatı tamamlandı. Binanın içerisinde otel ve AVM gibi dev hizmetler de yer alacak. Manisa Büyükşehir Belediyesi'nin içerisinde AVM ve otelin de yer aldığı yeni hizmet binasının inşaatı tamamlandı. Manisa Büyükşehir Belediyesi'nde yer alan habere göre;  Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün de, yeni hizmet binasında yapılan son rötuşları yerinde inceledi ve yeni binanın iyi günlerde kullanılması yönünde temennide bulundu.

Manisa Büyükşehir Belediyesi nin yeni hizmet binası tamamlandı!

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, ekibiyle birlikte Manisa Büyükşehir Belediyesi Yeni Hizmet Binası’nda incelemelerde bulundu. İnşası tamamlanan ve taşınma işlemlerinin devam ettiği yeni hizmet binasında birimleri gezen ve son rötuş çalışmalarını inceleyen Başkan Ergün, yeni hizmet binasının Manisa’ya ve Büyükşehir personeline hayırlı olmasını diledi.

Manisa Büyükşehir Belediyesi nin yeni hizmet binası tamamlandı!

Kurulum işlemlerinin devam ettiği birimlerde yetkililerden bilgi alan Başkan Ergün, Manisa Büyükşehir Belediyesinin kendisine ait binasına taşınıyor olmasının mutluluğunu yaşadıklarını ifade etti. Manisalı vatandaşlara en güzel hizmeti götürmenin çabasında olduklarını vurgulayan Başkan Ergün, “Yeni hizmet binamızda da her zaman olduğu gibi inşallah yine güzel hizmetlerle vatandaşlarımızın yanında olacağız. Yeni binamızın Manisamıza ve personelimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Manisa Büyükşehir Belediyesi hizmet binası bitme aşmasında!


Geri Dön