05 / 03 / 2024

Manzara Adalar: Turgay Tanes, İş GYO projesini Dubai'de açıkladı!

Manzara Adalar: Turgay Tanes, İş GYO projesini Dubai'de açıkladı!

İş GYO Genel Müdürü Turgay Tanes, Dubai Emlak Fuarı Cityscape Global 2014'te Manzara Adalar projesi ile Emlakkulisi.tv kamerasının karşısına geçti. Tanes, Dubai'de düzenlenen emlak fuarının önemini anlattı... İşte o video...Manzara Adalar projesiyle Dubai'ye gelen İş GYO'nun Genel Müdürü Turgay Tanes, Dubai Emlak Fuarı Dubai Cityscape Global 2014'ü Emlakkulisi.tv mikrofonuna değerlendirdi...


İş GYO Genel Müdürü Tanes, "Dubai'de ikinci senemiz bizim. O zaman Kartal daha yeni şekilleniyordu, görünürlük sağlamaktı amacımız... Şimdi  artık önümüzdeki bir iki hafta içinde lansmanını ve satışını gerçekleştireceğimiz Kartal projemiz Manzara Adalar'ın maketi ile buraya geldik. Projenin ismini de Manzara Adalar olarak ilk kez Dubai'de açıklamış oluyoruz" dedi. 


İş GYO Genel Müdürü Turgay Tanes'in açıklamalarını izlemek için tıklayın!

Manzara Adalar: Turgay Tanes, İş GYO projesini Dubai de açıkladı!Dubai emlak fuarının MİPİM ve benzeri fuarlara göre daha verimli bir fuar olduğunu vurgulayan Tanes, "Yatırımcıyla doğrudan karşı karşıya da gelebiliyorsunuz, bireysel müşteri ile de yüz yüze olabiliyorsunuz. Citscape fuarını hedef alıyoruz artık, diğer fuarları geri plana alıyoruz" diye konuştu.   


Tanes, İş GYO'nun diğer firmalar gibi 'illa Arap yatırımcıya proje satmak' gibi çok öncelikli bir hedefi olmadığını belirterek firmasının Dubai'ye geliş amacını şöyle özetledi;


"Biraz tanıtım ve prestij, biraz da Körfez'de de bilinirlik yaratmak, olursa bazı projelerimiz için gerekli görüşmeleri yapmak amacıyla geliyoruz. Sadece bireysel yatırımcı değil fonlar da önemli bizim için. Cityscape iyi başladı, iyi gidiyor..."


Haber: Emre Kulcanay / Emlakkulisi.com


Video: Maide Karadağ / Emlakkulisi.tv


Geri Dön