03 / 03 / 2024

Maximoon Bahçeşehir'de fiyatlar 112 bin TL'den başlıyor!

Maximoon Bahçeşehir'de fiyatlar 112 bin TL'den başlıyor!

Firma: Yalçıntepe Group

Proje: Maximoon

Yalçıntepe Group’un tarafından hayata geçirilen Maximoon projesi İstanbul Başakşehir'de konumlanıyor. Projede stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri yer alıyor. Maximoon Bahçeşehir'de fiyatlar 112 bin TL'den başlıyor...
İstanbul’un yaşam merkezi olan Bahçeşehir’de bulunan Maximoon, Akbatı AVYM’ye sadece 500 metre mesafede.


Koza Park Projesi ile karşı komşu olan Maximoon’da, Fransız Sokağı’ndaki restaurantların tadını kolayca çıkarmak mümkün.


TED Koleji’nin yanı başında, Okyanus Koleji’nin hemen arkasında konumlanan Maximoon, yeni yapılacak Özel Acıbadem ve Özel İsviçre Hastaneleri ile yatırım değerini artırıyor.


Atatürk Havalimanı’na 15 dakika, yeni yapılacak üçüncü Havalimanı’na 30 dakika, Tem otoyolunun yeni gişelerine 400 metre, E5 karayoluna 5 dakika uzaklıkta olan Maximoon, İstanbul Üniversitesi’nin Avcılar Kampüsü’ne 5 dakika, İstoç İş Merkezi’ne de sadece 10 dakikalık mesafede. Proje bünyesinde; kaliteli konut birimlerini, zengin ve iyi planlanmış spor tesisleri ile sosyal yaşam alanlarını ve açık alışveriş merkezini barındırıyor.


Projede yer alan ve  Maximoon  Çarşı adı verilecek alışveriş merkezi, 93 mağazadan oluşuyor. Çarşı içinde bir hipermarket de yer alıyor.


Esenyurt Belediyesi tarafından yayımlanan haberlere göre yakın zamanda bölgede iki meslek yüksekokulu, iki özel üniversite ve Esenyurt Vakıf Üniversitesi inşa edilecek. Böylece bölgenin prestiji daha da artacak.


 Maximoon Bahçeşehir de fiyatlar 112 bin TL den başlıyor!


Projenin Hizmetleri:


Maximoon’da site sakinleri; basketbol sahası, tenis kortu, açık ve kapalı yüzme havuzu, koşu ve yürüyüş yolu, bisiklet parkuru, fitness center ve vitamin bar ile sağlıklı yaşamın tadını çıkartıyor. Proje; cafe, restaurant, bay-bayan kuaförü, terzi, kuru temizleme ve lostra hizmetleri, çiçekçi, eczane, pet shop, banka gibi her türlü ihtiyaca yanıt veriyor.


Açık ve kapalı otoparkı bulunan Maximoon’da, binalar arasındaki mesafe en az 20 metre. Yeşil alan, spor tesisleri ve sosyal yaşam alanları projeye değer katan en önemli unsurlar arasında. Site sakinleri günün yorgunluğunu, süs havuzu ve köprülerin bulunduğu ve eşsiz peyzaj mimarisinin yaratıldığı dinlenme alanlarında ya da Türk hamamı ve saunada atabiliyor. Çocuk yüzme havuzu, açık oyun parkı ve kapalı oyun alanı ile çocuklar da unutulmuyor.


Yaşam standardını yükseltmek amacıyla geniş olanaklar sunan Maximoon’un en önemli özelliklerinden bir tanesi; D ve C bloklarında bulunan kat bahçeleri… Site sakinleri bu sayede kendilerine ait yeşil bir dünya kurma fırsatına sahip oluyor.


Maximoon’da yer alan bloklardan biri 321 daireden oluşan rezidans bloğu. Projede, rezidans sakinlerine özel kapalı havuz, hamam, sauna ve fitnees center bulunuyor. Rezidanslarda çıkabilecek arızaları gidermek için 24 saat hizmet veren teknik servisin de yer aldığı Maximoon’da rezidans sahiplerini vale parking hizmeti, kameralı güvenlik sistemi ve kartlı geçiş sistemi gibi ayrıcalıklar da bekliyor.


Yalçıntepe Group’un ileri inşaat teknolojisi kullanarak inşa ettiği Maximoon’da uydu ve internet hizmeti tüm dairelere uygulanıyor. Daireler arasında herhangi bir ücret ödemeden telefon görüşmesi yapılmasını sağlayan intercom sistemi de tüm konutlarda yer alıyor.


Jeneratör, yaygın ve doğalgaz alarm sistemi, yangın duman dedektörü, yangın asansörü gibi özellikler ve daha birçok teknolojik özellik konut sahiplerine konforlu ve güvenli bir yaşamın anahtarını sunuyor.


Maximoon’da bloklar zemine çakılan kazıklarla güçlendiriliyor. Tünel kalıp teknolojisi ile inşa edilen Maximoon’da C35 beton kullanılıyor. Bu da dairelere ek bir esneme ve dayanıklılık katıyor.


İç dekorasyonuna büyük özen gösterilen Maximoon’da yol ve trafik gürültüsüne karşı ek izolasyon sistemi kullanıyor.


Güncel Kampanya: Peşin alımlarda yüzde 5 indirim sağlanan Maximoon’da kişiye özel ödeme planı uygulanıyor. 12 aya kadar vade farksız peşin fiyatına daire sahibi olma fırsatı sunan Maximoon’da, 24 aya 0,24, 36 aya 0,36, 48 aya 0,48 ve 60 aya 0,60 faiz oranları uygulanıyor. Üstelik dosya masrafı yok ve KDV yüzde 1. Maximoon’da, yüzde 75’i satılan konutların fiyatı 112 bin TL’den başlıyor. 1+0 dairelerin brüt kullanım alanı: 39 m² (Rezidans)


1+1 dairelerin brüt kullanım alanı: 80.50 m² (Rezidans)


1+1 dairelerin brüt kullanım alanı: 56 m², 58.50 m², 62 m², 72.50 m² (Sosyal Konut)


2+1 dairelerin brüt kullanım alanı: 133.50 m², 149 m² (Rezidans)


3+1 dairelerin brüt kullanım alanı: 204 m² (Sosyal Konut)


Web: www.maximoonevleri.com                       


Telefon: 444 34 18


projeye sorGeri Dön