02 / 03 / 2024

Megapol İzmir Cadde Evleri satışta! Yeni proje!

Megapol İzmir Cadde Evleri satışta! Yeni proje!

Firma: Megapol Group

Megapolgroup tarafından hayata geçirilen Megapol İzmir Cadde Evleri satışa sunuldu. Megapol İzmir Cadde Evleri ne zaman teslim edilecek? Megapol İzmir Cadde Evleri nerede? İşte Megapol İzmir Cadde Evleri ayrıntılar...Megapol İzmir Cadde Evleri, Konut, iş, kültür, sanat, spor, eğlence ve alışveriş yaşamının tüm renklerini bir
araya getiren Megapol İzmir,  Megapol Group  güvencesiyle İzmir'in yeni kent merkezinde yükseliyor. 3 kuleden oluşup 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon ve 4 oda bir salondan oluşuyor.  Teslimler ise Haziran 2024 tarihinde yapılacak. 

Megapol İzmir Cadde Evleri satışta! Yeni proje!

A Plus rezidanslardsa 1+1'den 4+1'e kadar konut tiplari yer alırken aynı zamandf ofis ve premium ofis seçenekleri de sizleri bekliyor.

Tamamı balkonlu A plus ve premium rezidans daireleri ve ofisleri, sanatı,sporu, lezzeti, alışverişi ve konforu her metrekaresinde hissedeceğiniz zenginsosyal alanları, büyüleyici İzmir manzarası, modern mimarisi ve eşsiz konumu ile Megapol İzmir’de, kent yaşamının tüm renklerine günlük yaşam içinde sahip olabilirsiniz.


Geri Dön