24 / 02 / 2024

Mevlana Kültür Kongre ve Spor Merkezi açılışı için geri sayım başladı!

Mevlana Kültür Kongre ve Spor Merkezi açılışı için geri sayım başladı!

Ankara Keçiören'de inşasına başlanan Keçiören Mevlana Kültür Kongre ve Spor Merkezi'nin açılışı içki geri sayım başladı. Projenin temel atma töreni TBMM Başkanı Cemil Çiçek'in de katılımıyla gerçekleşmişti..

Referans Pendik: ilk adımda başlayan masalKEÇİÖREN Mevlana Kültür Kongre ve Spor Merkezi'nin açılışı içki geri sayım başladı. 


Merkezin inşaatında son rötuşlar yapılıyor. Keçiören'e değer katacak merkezin temel atma töreni, TBMM Başkanı Cemil Çiçek, AK Parti Milletvekili ve AK Parti Genel Sekreteri Haluk İpek ve çok sayıda davetlinin katılımıyla gerçekleştirilmişti. Merkezin inşa edildiği Atapark Mahallesi'nin sadece Keçiören'in değü, aynı zamanda Ankara'nın da çekim alanı olacağım ifade eden Belediye Başkanı Mustafa Ak, "Merkez, bölgenin gelişmesine büyük katkı sağlayacak Burada gerçekleştirdiğimiz Ovacık İmar Planı, Yükseltepe Kentsel Dönüşüm Projesi, Ankara'nın en büyük kent ormanı, Türkiye'nin örnek olacak eğitim kampüsü ve Keçiören'in ilk sanayi bölgesi olacak Alüminyumcular Sanayi Sitesi ile bölgenin çehresi değişecek" diye konuştu. 


Hürriyet Ankara


Geri Dön