18 / 05 / 2024

Milli Emlak'tan başkentte arsa fırsatı! İhalesi yarından sonra! Sakın kaçırmayın!

Milli Emlak'tan başkentte arsa fırsatı! İhalesi yarından sonra! Sakın kaçırmayın!

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Milli Emlak Genel Müdürlüğü, Ankara ili, Etimesgut ilçesi Fevziye Mahallesi'nde bulunan arsa için satış ihalesi gerçekleştiriyor. Yatırımcılar tarafından merakla beklenen satış ihalesi yarından sonra saat 15:10'da gerçekleştirilecek.Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Milli Emlak Genel Müdürlüğü yatırımcıların merakla beklediği Ağustos ayı yeni ihale ilanlarını resmi internet sitesi üzerinden yayımlamaya devam ediyor.

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Milli Emlak Genel Müdürlüğü'nün resmi internet sitesinde bulunan yeni satış ihaleleri arasında Ankara ili, Etimesgut ilçesinde yer alan konut alanı imarlı arsa da yer alıyor.

Milli Emlak tan başkentte arsa fırsatı! İhalesi yarından sonra! Sakın kaçırmayın!

Yine Milli Emlak Genel Müdürlüğünün resmi internet sitesinde yer alan resmi bilgiye göre, satışa çıkarılan arsa Ankara ili, Etimesgut ilçesi Fevziye Mahallesi'nde yer alıyor.

İhaleye çıkan arsanın taşınmaz numarası 06030108058 şeklinde açıklanırken,  söz konusu arsanın yüz ölçümü 1.000,00 metrekare olarak belirlendi.


Geri Dön