24 / 04 / 2024

Minimalizmin yeni temsilcisi; TARGA

Minimalizmin yeni temsilcisi; TARGA

RocaKale'den uyumlu tasarımıyla her banyoda tercih edilebilecek yepyeni bir armatür serisi Targa piyasaya çıktı.Targa serisi, başarılı bir geometrik yapının öne çıkardığı keskin doğrusal hatları ile dikkat çekiyor. Banyolarda lavabo, banyo ve duş bataryaları ile yer alan Targa, aynı zamanda döner borulu eviye armatürü ile de mutfaklara minimalist çizgisini taşıyor.

Targa'nın sağlam yapısının altında, yıllara meydan okumasına ve güvenle kullanılmasına imkan veren seramik diskli kartuş yatıyor. Isı ve debi ayarlı seramik diskli kartuş, çift kademe sistemi ile su tüketimini azaltıyor. Ayrıca çıkış ucunda bulunan perlatörle su ve havayı karıştırarak, hem daha az su tüketimi sağlıyor hem de suyun vitrifiyeden dışarı sıçramasına engel oluyor.

Banyo esnasında su basıncında düşüş yaşandığında, suyun el duşuna yönlendirilmesinde sıkıntı yaşanır. Ancak Targa banyo bataryasında bulunan kilitlemeli yön değiştirici sayesinde düşük basınçta bile üstün performans sağlanıyor.

Serinin pratik döner borulu eviye bataryası, %50 su tasarrufu sağlamasının yanı sıra sağa ve sola kolayca çevrilerek mutfakta esneklik kazandırıyor.

 


Geri Dön