16 / 06 / 2024

Mitsubishi Space Star'a 2023 zammı! 6 Ocak 2023 fiyat listesi...

Mitsubishi Space Star'a 2023 zammı! 6 Ocak 2023 fiyat listesi...

Mitsubishi`nin mini hatchback modeli Space Star'a 2023 zammı uygulandı. Peki, Mitsubishi Space Star'ın fiyatı ne kadar? Mitsubishi Space Star kaç TL? 6 Ocak 2023 Space Star fiyat listesi...Mitsubishi`nin mini hatchback modeli Space Star'a 2023 zammı uygulandı. Yeni fiyatı şok etkisi yarattı. Ocak 2023 Space Star fiyatları ne kadar? Mitsubishi Space Star'ın fiyatı ne kadar? Mitsubishi Space Star kaç TL? 6 Ocak 2023 Space Star fiyat listesi...

Mitsubishi'nin yeni Space Star modeli, güzel ön ucu, dinamik yan görünümü ve tamamen yeni arka tasarımı sayesinde zarif ve sportif bir görünüm sunuyor. Zarif tasarım, geniş iç alan, mükemmel görüş açıları ve yüksek kaliteli kaplama. Space Star, yüksekliği ayarlanabilir sürücü koltuğu ile güncellendi. Star, sürüş keyfini en üst düzeye çıkarır.

Mitsubishi Space Star'a Aralık indirimi! 14 Aralık 2022 fiyat listesi...

Mükemmel güvenlik özelliklerine sahip Mitsubishi Space Star, 7 inçlik dokunmatik multimedya sistemi, geri görüş kamerası, Android Auto ve Apple CarPlay fonksiyonları sayesinde konforlu bir sürüş sunuyor. Sekiz renk grubu, 1,2 litrelik MIVEC motor ve 102 Nm tork ile Mitsubishi Space Star, bireyselliğinizi yansıtır ve güçlü hızlanmalarda bile mükemmel performans sunar.

Yeni Space Star INVECS-III CVT şanzıman, yüksek performans ve düşük yakıt tüketimi için optimum dönüşleri koruyarak tüm sürüş koşullarında yumuşak hızlanma ve yavaşlama sağlar.

Mitsubishi Space Star'ın teknik özellikleri nelerdir? İşte 6 Ocak 2023 tarihli Mitsubishi Space Star teknik özellikleri ve fiyat listesi...


Geri Dön