04 / 03 / 2024

Mitsubishi Space Star’a 33 bin TL zam geldi! İşte 6 Ekim 2022 fiyat listesi…

Mitsubishi Space Star’a 33 bin TL zam geldi! İşte 6 Ekim 2022 fiyat listesi…

Mitsubishi’nin mini hatchback modeli Space Star’ın ekim ayı fiyatları belli oldu. Yeni fiyat listesinde Space Star modelinin zamlandığı gözlendi. İşte, Mitsubishi Space Star’ın 6 Ekim 2022 fiyat listesi…Mitsubishi Space Star’a 33 bin TL zam geldi! İşte 6 Ekim 2022 fiyat listesi…

Mitsubishi’nin estetik ön yüzü, dinamik yan görünüşü ve yenilenen arka tasarımı ile yeni modeli Space Star, zarif ve sportif bir görünümle sunuluyor. Sade dizaynı, geniş iç hacmi, mükemmel görüş açısı, yüksek kaliteli trimleri ve yükseklik ayarlı sürücü koltuğuyla yeniden tasarlanan Space Star, sürüş keyfinizi zirveye çıkarıyor.

Üstün güvenlik donanımlarıyla sürüşünüzü güvenli hale getiren Mitsubishi Space Star, 7 inç dokunmatik multimedya sistemi, geri görüş kamerası, Android Auto ve Apple CarPlay özelliğiyle keyifli bir yolculuk sağlıyor.

8 farklı renk opsiyonuyla karakterinizi de yansıtan Mitsubishi Space Star, 1,2 litre hacimli MIVEC motor, 102 Nm tork üreterek ani hızlanmalar sırasında kusursuz bir performans sunuyor.

Yeni Space Star’da kullanılan INVECS-III CVT şanzıman, yüksek performans ve yakıt tasarrufu için optimum devir değerlerini koruyarak her türlü sürüş koşulunda sarsıntısız hızlanma ve yavaşlama imkanı tanıyor.

Peki Mitsubishi Space Star’ın teknik özellikleri neler? İşte, Mitsubishi Space Star’ın teknik özellikleri ve 6 Ekim 2022 fiyat listesi…


Geri Dön