17 / 06 / 2024

Mitsubishi Space Star'a tam 3.776 TL indirim! İşte 2022 Mart fiyat listesi...

Mitsubishi Space Star'a tam 3.776 TL indirim! İşte 2022 Mart fiyat listesi...

Otomobil severler dikkat! Mitsubishi, Space Star modeline 3 bin 776 TL'lik indirim yaptı. Bu fırsatı sakın kaçırmayın! İşte Space Star Mart fiyat listesi...Mitsubishi Space Star a tam 3.776 TL indirim! İşte 2022 Mart fiyat listesi...

Küresel çapta yaşanan tedarik sorunları ve güncel kurdaki yükseliş nedeniyle tüm otomobil fiyatları neredeyse iki katına kadar çıktı. Hal böyle olunca tüketici, yeni bir otomobil satın almaktan vazgeçti. Bu durumda da otomobil pazarları durma noktasına geldi. 

Otomobil markaları da satışlarını tekrar yükseltmek için indirim kampanyası düzenlemeye başladılar. Bu markalardan birisi de Mitsubishi oldu. Mitsubishi düzenlemiş olduğu indirim kampanyasında binek modeli olan Space Star modeline tam 3 bin 776 TL indirim yaptı. 

Mitsubishi Space Star a tam 3.776 TL indirim! İşte 2022 Mart fiyat listesi...

Dinamik yan görünüşü ve modern arka tasarımı ile yeni Space Star, ootmobil severlerin beğenisine sunuluyor. Otomobil, konforlu koltukları sayesinde yolcularına mükemmel bir sürüş deneyimi yaşatıyor. Geniş iç hacmi, mükemmel görüş açısı ve yükseklik ayarlı sürücü koltuğuyla yeni Space Star, çok daha konforlu.

Peki mitsubishi Space Star modelinin güncel fiyat listesi haberimizde yer alıyor...


Geri Dön