28 / 05 / 2024

Motorine bu gece yarısından itibaren 1 lira 17 kuruş indirim gelmesi bekleniyor...

Motorine bu gece yarısından itibaren 1 lira 17 kuruş indirim gelmesi bekleniyor...

Bu gece yarısından itibaren motorine 1 lira 17 kuruş indirim gelmesi beklenirken, fiyatlarda yaşanacak olan düşüş ile beraber İstanbul'da motorinin litresi 40 lira 99 kuruş, Ankara'da ise 41 lira 88 kuruştan satılacağı duyuruldu. Brent petrol rakamlarından yaşanan dalgalanma devam ederken, benzin ve motorin fiyatları da indirim ve zam haberleri ile birlikte değişkenlikler göstermektedir. Bu gece yarısından itibaren motorine 1 lira 17 kuruş indirim gelmesi beklenirken, fiyatlarda yaşanacak olan düşüş ile beraber İstanbul'da motorinin litresi 40 lira 99 kuruş, Ankara'da ise 41 lira 88 kuruştan satılacağı duyuruldu. 

Brent petrol fiyatları ve dövizdeki değişiklikler ile beraber vatandaşlar benzin ve motorin fiyatlarını takibe devam ediyor.

BU GECE YARISI BÜYÜK İNDİRİM GELEBİLİR

Bu gece yarısından itibaren motorine 1 lira 17 kuruş indirim gelmesi beklenirken, pompaya yansıyacak olan indirim ile birlikte motorinin litresi İstanbul'da 40 lira 99 kuruş, Ankara'da ise 41 lira 88 kuruştan satılacak.

Motorine bu gece yarısından itibaren 1 lira 17 kuruş indirim gelmesi bekleniyor...

AKARYAKIT FİYATLARI NASIL HESAPLANIYOR?

haberler.com'da yer alan içeriğe göre, Akaryakıt fiyatları, Türkiye'nin de dahil olduğu Akdeniz piyasasındaki işlenmiş ürün fiyatlarının ortalaması ile dolar kurundaki değişiklikler baz alınarak rafineriler tarafından hesaplanıyor. Bu hesaplanma sonucunda dağıtım firmalarınca uygulanan fiyatlar, rekabet ve serbesti nedeni ile firmalar ve kentlere göre küçük değişiklikler gösterebiliyor.

EPGİS FİYAT DEĞİŞİMLERİNİ DUYURMAMA KARARI ALMIŞTI

EPDK'nın fiyatlardaki yaşanan bu değişimi açıklayan ve  tek sendika olan EPGİS hakkında suç duyurusunda bulunmasının ardından da sendika dava süreci sona erene kadar akaryakıttaki fiyat değişimlerini vatandaşlar ile paylaşmayacağını belirtmişti.

Motorine perşembe günü 1.40 TL indirim geliyor! Sürücüler dikkat! Şimdi benzin, mazot, LPG fiyatlarına bakın!

Benzin, motorin, LPG fiyatlarında zam beklentisi! Güncel akaryakıt fiyatları 22 Nisan 2024! 

Benzin, mazot, LPG fiyatlarında zam şoku! Akaryakıt fiyatları ne kadar olacak? Sürücüler şimdi bakın!

2021'de 7 TL olan benzin şimdi 45 TL! Ev kiraları neden hala 2 bin TL? 

 


Geri Dön