27 / 02 / 2024

Mutfak tüpü fiyatları ne kadar oldu? Büyük tüpe zam mı yapıldı? Aygaz, İpragaz, Mogaz 4 Ağustos 2022 fiyat listesi...

Mutfak tüpü fiyatları ne kadar oldu? Büyük tüpe zam mı yapıldı? Aygaz, İpragaz, Mogaz 4 Ağustos 2022 fiyat listesi...

Mutfak tüpüne ayın ilk günü inanılmaz bir zam uygulandı. Zammın ardından vatandaşlar mutfak tüpü fiyatlarını araştırmaya başladı. Peki, En ucuz büyük tüp ne kadar? Aygaz, İpragaz, Mogaz ve Milangaz'da mutfak tüpü fiyatları kaç TL? 4 Ağustos 2022 fiyat listesi...Mutfak tüpüne ayın ilk günü dev bir zam uygulandı. Zam sonrası pek çok vatandaş mutfak tüpü fiyatlarını araştırıyor. Vatandaşlar tarafından yakından takip edilen mutfak tüpüne yeni bir zam mı geliyor? Birçok kişi "Mutfak tüpü fiyatları ne kadar, büyük tüp fiyatı yükseldi mi, mutfak tüpü 2022 fiyatı ne kadar, Aygaz tüp kaç TL?" gibi soruların cevabını arıyor.

Mutfak tüpüne son 4 ayda yüzde 66 zam geldi! Aygaz,İpragaz ve Milangaz... İşte 23 Nisan 2022 fiyat listesi...Peki, En ucuz büyük tüp ne kadar? Aygaz, İpragaz, Mogaz ve Milangaz'da mutfak tüpü fiyatları kaç TL? Mutfak tüpüne zam mı gelecek? Büyük tüp fiyatlarına indirim geliyor mu? Ev tipi büyük tüp fiyatları ne kadar? 12 Kiloluk mutfak tüpü fiyatları ne kadar? İşte Aygaz, İpragaz, Mogaz ve Milangaz 4 Ağustos 2022 fiyat listesi...


Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com.tr’de yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com.tr herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com.tr bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com.tr'de yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön