24 / 06 / 2024

Mutfak tüpünde dev kampanya! İpragaz 12 kg'lık ev tüpü ne kadar? İşte 24 Ekim 2022 fiyat listesi...

Mutfak tüpünde dev kampanya! İpragaz 12 kg'lık ev tüpü ne kadar? İşte 24 Ekim 2022 fiyat listesi...

Mutfak tüpü, ev tüpü kullanan tüketicileri sevindirecek haber İpragaz'dan geldi. İpragaz 12 kilogram mutfak tüpüne sonbahar kampanyası yaptığını açıkladı. Peki, 12 kg'lık mutfak tüpü ne kadar, kaç TL oldu? İşte 24 Ekim 2022 fiyat listesi...İpragaz tüp iPApp müşterilerine özel kampanyasını açıkladı. İpragaz tarafından yapılan kampanya, 12 kilogramlık İpragaz ev tüplerinde ve kampanyaya katılan bayilerde 25 Ekim 2022 tarihine kadar geçerli olacak. Kampanya kapsamında 12 kg'lık mutfak tüpü 28 TL birden düştü.

 Mutfak tüpünde dev kampanya! İpragaz 12 kg lık ev tüpü ne kadar? İşte 24 Ekim 2022 fiyat listesi...

İPRAGAZ TÜP KAMPANYASINDAN NASIL YARALANABİLİRSİNİZ?

Kampanyadan faydalanmak için alacağınız kodun, siparişinizin sepetim aşamasında "Promosyon Kodu Kullan" alanına girilmesi gerekiyor. Kodun girilmesi ile birlikte kampanyalı indirimli fiyat otomatik olarak uygulanıyor. Kampanya kapsamında 12 kilogramlık ev tütüne 28 Türk Lirası indirimle satın almış olacaksınız. 

Kampanya şartları, belirlediğiniz konum için geçerli sayılıyor. Sipariş vereceğiniz adresin yer aldığınız il veya ilçenin konumuzdan farklı olması durumunda, kampanya koşullarında farklılık gösterebilir. İşte kampanyaya dair merak edilen diğer tüm detaylar...


Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com.tr’de yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com.tr herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com.tr bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com.tr'de yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön