01 / 03 / 2024

My World'ün 4. etabı Starland 2 ay önce teslim ediliyor

My World'ün 4. etabı Starland 2 ay önce teslim ediliyor

My World'ün Starland etabında konutların anahtarları 30 Haziran ile 21 Temmuz arasında teslim edilecek.Ağaoğlu, Ataşehir'de hayata geçirdiği My World'de, yapımı tamamlanan Starland etabında kat sahiplerine anahtarlarını 30 Haziran - 21 Temmuz tarihleri arasında teslim ediyor. Geçtiğimiz Ocak ayında yapılan tanıtımın ardından satışına başlanan Starland'i 2 ay erken teslim eden Ağaoğlu, ev sahiplerine büyük avantaj sağlamış oldu.

354 konutun yer aldığı Starland'de satışı devam eden dairelerden almak isteyenler toplam bedelin yüzde 12,5'ini peşin ödedikten sonra, kalan borcunu herhangi bir faiz işletilmeksizin dondurarak taksitlerini 7 ay sonra ödemeye başlıyor. Taksitlerini daha da geç başlatmak isteyenler daha yüksek peşinat vererek, taksit ödemelerini 10 veya 13 ay sonra başlatabiliyor.

Ağaoğlu'nun tüm projelerinde yer alan sosyal ve sportif yaşam kulübü "My Club"; squash -aerobik- güzellik salonları, kondisyon merkezi, sauna, hamam, buhar odası SPA ve kuaförü ile ``My World'' sakinlerine  siteden çıkmadan her türlü ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik hizmetler sunuyor.

www.myworld.com.tr 
444 6 777


Geri Dön