24 / 07 / 2024

Naturalm Çiftlik Evleri'nde zam öncesinde son günler! 210 bin TL!

Naturalm Çiftlik Evleri'nde zam öncesinde son günler! 210 bin TL!

210 bin TL' ye villa fırsatında son günler Kocaeli'nin en nezih noktalarından Karamürsel' de inşa edilen Naturalm Çiftlik Evleri' nde zam öncesinde son günlere girildi...
210 bin TL'ye villa fırsatında son günler Kocaeli'nin en nezih noktalarından Karamürsel'de inşa edilen Naturalm Çiftlik Evleri'nde zam öncesinde son günlere girildi. 


ALM inşaat imzası taşıyan Naturalm Çiftlik Evleri projesinde zamsız son günlerde büyük fırsatlar sunuluyor. Banka kredisi kullanarak konut sahibi olunabilen Naturalm Çiftlik Evleri projesi Kocaeli Karamürsel'de yer alıyor. 45 bin metrekarelik bir arsa üzerinde konumlandırılan ve doğa ile iç içe yaşama fırsatı sunulan Naturalm Karamürsel Evleri'nde ilk etapta teslimler devam ederken projenin tamamı 2014 yılında tamamlanacak. Peşin ödemelere özel indirim seçeneklerinin sunulduğu Naturalm Çiftlik projesinde 400 metrekare bahçe içerisinde yer alan 104 metrekarelik 3+1 villalar 210 bin liradan, 600 metrekare bahçe içerisinde yer alan 154 metrekarelik 4+1 villalar 280 bin liradan ve 800 metrekare bahçe içerisinde yer alan 204 metrekarelik 5+1 villalar 370 bin liradan müşterilere sunuluyor. Özel hizmetleriyle de lüks bir hayatin kapılarını aralayan Naturalm Çiftlik Evleri projesi içerisinde evcil ve kümes hayvanlan için barınak temini, kafeterya hizmetleri, çocuk oyun alanları, rezervasyonlu toplantı organizasyonları, meyve ağacı ve temini gibi birçok seçenek yer alıyor. 


Türkiye Gazetesi 


Geri Dön