23 / 02 / 2024

Nef Arsa yatırımlık arazilerde yüzde 20 indirim yaptı! 187 bin 500 lirası olan hiç kaçırmasın

Nef Arsa yatırımlık arazilerde yüzde 20 indirim yaptı! 187 bin 500 lirası olan hiç kaçırmasın

Türkiye'de yatırım fırsatı arayanlara bekledikleri haber Nef Arsa'dan geldi. Altın mı alsam dola rmı yoksa borsaya mı girsem diye düşünenlere sıfır riskli arsa fırsatı bulundu. Eğer elinizde 187 bin 500 lira varsa bu fırsatı hiç kaçırmayın.

Referans Pendik: ilk adımda başlayan masalDolar artıyor alalım mı yoksa satalım mı, altın fiyatları ne olacak, borsaya girsem batar mıyım, araba alsak ikinci elinde zarar eder miyiz diye düşünüp yatırım aracı arayanlara bekledikleri fırsat ayağına geldi.

Elinde 187 bin 500 lira peşin parası olana yatırımlık risksiz arsa satın alma imkanı doğdu. Kampanyanın bitmesine ise sayılı günler var. İşte bugün alan kazanır gelecekte elması kızarır dedirten yatırımlık arsa satış kampanyasının detayları... 

Nef, son yeniliği Nef Arsa'da Sakarya projesi özelinde yüzde 20 indirim kampanyası başlattı.

Nef şirketinden yapılan açıklamya göre, Nef Arsa projeleri hayata geçtiği günden itibaren yoğun ilgi görmeye devam ediyor.


Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com.tr’de yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com.tr herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com.tr bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com.tr'de yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön