18 / 07 / 2024

Nef Ataköy 22'de 810 hak sahibine tapuları teslim edildi!

Nef Ataköy 22'de 810 hak sahibine tapuları teslim edildi!

İstanbul’un öncü projeleri arasında yer alan Nef Ataköy 22 projesinde, ödemelerini tamamlayarak tapu almaya hak kazanan 810 ev sahibine tapuları teslim edildi.
 

Peker GYO’nun arsa sahibi olduğu, Nef’in ise inşaatını geliştirdiği Nef Ataköy 22 projesinde tapular teslim edilmeye başlandı. Nef tarafından 2014'te lansmanı yapılan ve 2018'de inşaatı tamamlanıp teslim edilen proje, ayrıca “En İyi Rezidans” ödülünün de sahibi olmuştu.

Bundan altı seme önce Londra üzerinden yurtdışına açılan ve İngiltere ve Almanya’da toplam 14 projeyi hayata geçiren Peker Grubu şirketlerinden Peker GYO’nun Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ayşegül Peker Nef Ataköy 22 müşterilerine müjdeyi verdi.

810 HAK SAHİBİNE TAPULARI TESLİM EDİLDİ

Nef Ataköy 22'de, ödemelerini tamamlayarak tapu almaya hak kazanan 810 ev sahibine tapuları teslim edildi. Ayşegül Peker, İngiltere ve Almanya’daki projeleriyle eş zamanlı olarak inşa edilen İstanbul’daki Nef Ataköy 22 projesinde, tapuları söz verdikleri gibi zamanında teslim etmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirtti. “Peker Grubu olarak bizim ilk önceliğimiz hiçbir zaman; projeyi üretip, kar yapmak olmadı. Hep, değer katan, mutlu yaşam alanları yaratan şirket olma bilinciyle hareket ettik. Bunu yaparken de her zaman müşterilerimizin haklarını korumayı ve maksimum müşteri mutluluğunu amaçladık” diye konuşan Ayşegül Peker, Nef Ataköy 22 projesindeki son yaşam alanlarının da yürürlükteki gayrimenkul teşvikleriyle 31 Ekim’e kadar değerlendirilmesini beklediklerini belirtti.

Nef Ataköy 22 de 810 hak sahibine tapuları teslim edildi!

Peker GYO olarak, halka açık bir Borsa İstanbul (BIST) şirketi olmanın tüm sorumluluğunu taşıdıklarını söyleyen Ayşegül Peker, sektörde işini doğru yapan firmaların sadece yurt içinde değil yurt dışında da önlerinin her zaman açık olduğunu belirtti.

Peker GYO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ayşegül Peker’in paylaştığı bilgilere göre konut, ofis ve alışveriş merkezini bir arada sunan Nef Ataköy 22 projesi Nef’in mucidi olduğu ‘Foldhome’ konseptiyle dikkatleri üzerine çeken bir proje. Bu sistemde kullan öde yöntemiyle 1 oda 1 salon evlere bile, toplantı odası, müzik odası gibi bölümler eklenerek kullanım alanını 2 bin metrekareye çıkarmak mümkün.


Geri Dön