18 / 06 / 2024

Nef Reserve Kandilli’de 60 ay 0 faiz fırsatı!

Nef Reserve Kandilli’de 60 ay 0 faiz fırsatı!

Boğaz semtinin huzurlu ve dingin yaşamının izlerini taşıyan Nef Reserve Kandilli’de peşin ödemelerde yüzde 30 indirim ve 60 ay 0 faiz fırsatı sunuluyor.Son 4 yılın konut satışında lider gayrimenkul şirketi Nef, Kandilli’de hayata geçirdiği Nef Reserve Kandilli projesinde ev sahibi olmak isteyenlere cazip fırsatlar sunuyor. İstanbul’un en köklü ve beğenilen semtlerinden Kandilli’de boğaza nazır bölgede konumlanan projede yüzde 30 indirim ve 60 ay sıfır faiz fırsatı sunuluyor.

Toplam 70 dönüm üzerine kurulan Nef Reserve Kandilli projesinde daireler 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 olarak dizayn edildi. Projede az katlı mimari çizgileri ile 406 konut yer alıyor. Proje ünlü mimar Emre Arolat imzası taşıyor.

Nef Reserve Kandilli projesi için Bina Tamamlama Sigortası’nı hayata geçiren Nef Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Selçuk Çelik; “Patentli Foldhome keşfimizin yurtdışına ihracatı ile ülkemizin kalkınmasında katma değer yaratırken, şimdi de sektöre duyulan güvenin artmasına destek vermek hedefiyle projelerimizde Bina Tamamla Sigortası’nı hayata geçiriyoruz. Son dönemde ülkemizin ve meclisimizin gündeminde olan bu konu ile ilgili öncü adım atmaktan ve de müşterilerimize bugüne kadar sunduğumuz Foldhome ve Garantili Proje gibi keşiflerin yanına Bina Tamamlama Sigortası’nı da eklemekten dolayı mutluyuz.’’ diye konuştu. 

Nef Reserve Kandilli projesinde yeni satışa sunulan bloklardaki özel ödeme planı hakkında konuşan Çelik; ‘’Nef bünyesinde sunduğumuz kişiye özel ödeme planları ile müşterilerimizi Boğaz hattının getiri potansiyeli en yüksek projesinde üstelik yüzde otuz indirimle ev sahibi yapıyoruz’’ açıklamasında bulundu. 

Bölgenin eğimli yapısını avantaja dönüştüren Nef Reserve Kandilli'de  ev sahiplerine geniş bir panorama sunuyor. İstanbul Boğazı kıyısında bu hatta kalan son büyük arazide planlanan projede Nef inovasyonu patentli Foldhome sistemine dahil projede birçok özel alan bulunuyor. 

Projenin sosyal donatı alanları arasında cep sinemaları, restoran, açık ve kapalı havuzlar, spa ve fitness, açık ve kapalı çocuk oyun alanları bulunuyor. Nef Reserve Kandilli, sahile 2.4 km, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü ve 15 Temmuz Şehitler Köprüsü bağlantı yollarına çok yakın mesafede konumlanıyor. 

nefkandilli.com.tr/


Geri Dön