18 / 07 / 2024

NG Kütahya Seramik Erzurum'un en büyük seramik showroom'unu açtı!

NG Kütahya Seramik Erzurum'un en büyük seramik showroom'unu açtı!

NG Kütahya Seramik Erzurum'un en büyük seramik showroom'unu açtı. Ziyaretçilerin Kadıoğlu İnşaat’ın uzman ekibinden her konuda ayrıntılı bilgi alabildiği showroom’da, NG Kütahya Seramik’in seramik sektörüne yön veren tasarımları sizleri bekliyor.
NG Kütahya Seramik’in Erzurum’daki iş ortağı Kadıoğlu İnşaat, 14 Haziran Cumartesi günü Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve NG Kütahya Seramik Kurucu Başkanı Nafi Güral, Türkiye Genç İş Adamları Konfederasyonu Genel Başkanı ve NG Kütahya Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Güral, Erzurum ilinin önde gelen isimleri ve Türkiye’nin dört bir yanından gelen NG Kütahya Seramik iş ortaklarının katılımıyla Erzurum’un en büyük seramik showroom’unu hizmete açtı. NG Kütahya Seramik’in 189. mağazası olma özelliğini de taşıyan 1500 metrekare büyüklüğündeki 2 katlı yepyeni showroom’da, NG Kütahya Seramik’in her beğeniye hitap eden birbirinden göz alıcı kreasyonları Erzurum halkının beğenisine sunuldu. Özel uygulamaların bulunduğu panolar ile birlikte 56 mekânın sergilendiği showroom’da, ziyaretçilerin dinlenebileceği ve sohbet edebileceği geniş bir kafe de bulunuyor. 

NG Kütahya Seramik’in Erzurum’daki iş ortağı Kadıoğlu İnşaat, 14 Haziran Cumartesi günü Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve NG Kütahya Seramik Kurucu Başkanı Nafi Güral, Türkiye Genç İş Adamları Konfederasyonu Genel Başkanı ve NG Kütahya Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Güral, Erzurum’un önde gelen isimleri ve Türkiye’nin dört bir yanından gelen NG Kütahya Seramik iş ortaklarının katılımıyla Erzurum’un en büyük seramik showroom’unun kapılarını açtı. 


Özel uygulamaların yer aldığı panolarla birlikte şömineden terasa, bahçeden yatak odasına ve oyun parkına kadar 56 ayrı mekânın sergilendiği mağazada, NG Kütahya Seramik serileriyle yaratılan birbirinden farklı kombinasyonlar ve mekân uygulamaları ziyaretçilerin beğenisine sunuluyor. 1500 metrekare büyüklüğündeki 2 katlı showroom’da NG Kütahya Seramik’in her zevke ve her bütçeye uygun yepyeni kreasyonlarının yanı sıra, ödüllü serilerine de yer veriliyor. Modern mimarisiyle ve ziyaretçilerin dinlenebileceği geniş kafesiyle de dikkat çeken mağaza, Erzurumlulara keyifli bir alışveriş deneyimi vaat ediyor.


Ziyaretçilerin Kadıoğlu İnşaat’ın uzman ekibinden her konuda ayrıntılı bilgi alabildiği showroom’da, NG Kütahya Seramik’in seramik sektörüne yön veren tasarımları sizleri bekliyor.Geri Dön