13 / 06 / 2024

Nish Adalar'da 178 bin 804 TL'ye! Teslimler başladı!

Nish Adalar'da 178 bin 804 TL'ye! Teslimler başladı!

Firma: Özyazıcı İnşaat

Proje: Nish Adalar

Özyazıcı İnşaat'ın Süreyyapaşa'da inşa ettiği 2 bin 300 konutluk Nish Adalar projesinde teslimler etaplar halinde devam ediyorNish Adalar ile İstanbul'da yaşıyorum denilebilecek bir projeye imza attıklarını belirten  Özyazıcı İnşaat  Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Özyazıcı; "İstanbul'un en yüksek yerleşim alanlarından Süreyyapaşa'da inşa ettiğimiz  Nish Adalar  projesinde 'İstanbul'da yaşıyorum' sözünü tam anlamıyla karşılayacak bir yaşam alanı oluşturduk. İstanbul'un eşsiz adalarına, denizine, tarihi dokusuna, İstanbul'un kaptan köşkünden bakma imkanı sunduk. Üstelik her gün bu manzaraya karşı, şehrin tüm stresinden, karmaşasından uzakta yaşayarak. Nish Adalar projemizi '5 ada 1 salon' sloganıyla lanse ettiğimiz ilk günden itibaren yoğun bir ilgi gördük. İstanbullular tarafından proje çok beğenildi. Tüm detaylarına kadar büyük hassasiyetle tasarladığımız Nish Adalar'ın bu denli beğeni toplaması da bizi çok mutlu etti. İlk etabın teslimlerine başladığımız projemize taşınan daire sahipleri çok memnunlar. Bu yılın sonuna kadar da diğer etapları teslim edeceğiz. Nish Adalar projemizin teslimlerini tamamladıktan sonra da rahatlıkla 'İstanbul'da yaşıyorum' denilebilecek yeni projelere imza atacağız." dedi.


Kesintisiz İstanbul ve Adalar manzarasıyla öne çıkan Nish Adalar'ın son daireleri de satışa sunuldu.


Süreyyapaşa Ormanı'nın yanı başında yer alan Nish Adalar'ın 150 bin metrekaresi peyzaja ayrılıyor. Projede 2 bin 500 m2 kapalı sosyal tesis, 2 bin 500 m2 alışveriş merkezi ile ihtiyacı karşılayacak şekilde ticari ünitelerden oluşan bir kompleks yer alıyor. 4 adet açık yüzme havuzu ve 1 adet kapalı yüzme havuzunun yer aldığı Nish Adalar'da, tenis kortları, voleybol ve basketbol sahaları, wellness merkezi ile birlikte tüm aktiviteleri kapsayan ve site sakinlerine üyelik esası ile profesyonel hizmet verecek şekilde tasarlanan kapalı spor kulübüyle de ayrıcalıklı bir yaşam alanı sunuluyor.


Nish Adalar'da 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri sunulurken projenin Nish Adalar Panaroma etabında da geniş teraslı 2+1 daire tipleri bulunuyor.


Yüzde 80'inin sahiplerini bulduğu Nish Adalar'da son daireler de çeşitli ödeme planlarıyla satışa sunuldu. Fiyatların 178 bin 804 TL'den başladığı projede anlaşmalı bankalar aracılığıyla 60 aya yüzde 0,95; 120 aya yüzde 0,98 faiz oranıyla kredi sağlanıyor. Projede 2+1 daireler 257 bin liradan, 3+1 daireler 349 bin liradan, 4+1 daireler 549 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor. 


444 5 232


http://www.nishadalar.com


projeye sorGeri Dön