01 / 03 / 2024

Ofton İnşaat bu yıl 3 projesini satışa çıkaracak!

Ofton İnşaat bu yıl 3 projesini satışa çıkaracak!

Elysium Art Şişli, Elysium Elit Koşuyolu; Bodrum'da ise Elysium Miramar projelerinde deniz manzarası sunan Ofton İnşaat, bu yıl içinde deniz manzarası sunan üç projeyi daha satışa çıkaracak.Elysium Art Şişli, Elysium Elit Koşuyolu; Bodrum'da ise Elysium Miramar projelerinde deniz manzarası sunan Ofton İnşaat, bu yıl içinde deniz manzarası sunan üç projeyi daha satışa çıkaracak.


Bunlardan birinin İstanbul'da Kavacık'ta, diğerlerinin ise Bodrum merkezde ve Yalıkavak'ta deniz gören projeler olduğunu belirten Ofton İnşaat Yönetim Kurulu Eş Başkanı Yusuf Şimşek, bu projelerin lansmanını bu yıl içinde gerçekleştireceklerini söyledi. Elysium Art Şişli projelerinin 10'ncü kattan, Elysium Elit Koşuyolu projelerinin ise 2'nci kattan itibaren deniz görme imkanı sunduğunu belirten Şimşek, "Bodrum Elysium Miramar projemizdeki tüm konutlar deniz manzarasına hakim bulunuyor. Henüz inşaat çalışmalarına yeni başladığımız Kavacık projemiz ise 4'ncü kattan itibaren deniz görecek" dedi.


İki proje daha 2016'da teslim ediliyor 


4 ay sonra teslim edecekleri Elysium Art Şişli projelerinde fiyatların 530 bin TL'den başladığını kaydeden Şimşek, "Şişli Bomonti'de yaşam ve yatırım konseptiyle hayata geçirdiğimiz Elysium Art Şişli, 2.8 dönüm arazi üzerinde 26 katlı tek blokta alanları 68 ila 74 metrekare arasında değişen 208 adet 1+1 suit odadan meydana geliyor. Otel konseptiyle inşa ettiğimiz projemiz, 75 milyon TL yatırım değeriyle yükseliyor. Projemizde satışlar büyük ölçüde tamamlandı" diye konuştu. 


Koşuyolu parkının yanı başında,  Marmaray  metro hattına yakın bir konumda yükselen Elysium Elit Koşuyolu projelerini ise Aralık 2016 yılında teslim etmeyi planladıklarını açıklayan Yusuf Şimşek, bu projelerinde fiyatların 328 bin 861 dolardan başladığını söyledi. 


202 milyon TL yatırım değeriyle inşa edilen iki bloklu projede 86 konut yer alıyor. Büyüklükleri 67 ila 254 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3.5+1 ve 4.5+1 konut tiplerinin bulunduğu projede, fitness, sauna, buhar odası, kapalı ve açık havuz gibi birçok sosyal donatı imkanı sunuluyor. Bodrum'un merkezinde hayata geçirdikleri Elysium Miramar Bodrum projelerinde ise mayıs ayı itibariyle teslimlere başladıklarını açıklayan Yusuf Şimşek, "Akıllı ev teknolojisi ile donatılan projemiz, az katlı 23 blokta 46 adet 3+1 dubleks ikiz villa ile 4 adet 4+1 penthouse konuttan meydana geliyor. Her dubleks villanın önünde müstakil havuz ve bahçesi yer alıyor. Her penthouse dairenin çatı terasında ise manzaralı yüzme havuzu, kapısı önünde ise bahçeleri bulunuyor. Elysium Miramar Bodrum'da fiyatlar 530 bin Euro ila 1 milyon 150 bin Euro arasında değişiyor" diye konuştu.


Dünya


www.ofton.com.tr/
Geri Dön