23 / 02 / 2024

Omurga Gayrimenkul 2021 yılı için gayrimenkul değerleme kuruluşunu atadı!

Omurga Gayrimenkul 2021 yılı için gayrimenkul değerleme kuruluşunu atadı!

Omurga Gayrimenkul, fon portföyüne alınacak gayrimenkullere ve gayrimenkule dayalı haklara ilişkin 2021 yılı değerlemesi için Avrupa Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. ve TSKB Gayrimenkul Değerleme A.Ş.'nin seçilmesine karar verildi. 

Referans Pendik: ilk adımda başlayan masalOmurga Gayrimenkul ve Girişim Sermayesi Portföy Yönetimi A.Ş. Ufuk Karma Gayrimenkul Yatırım Fonu, Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) 2021 yılı Gayrimenkul Değerleme Kuruluşu atanması hakkında açıklama yaptı. 

Omurga Gayrimenkul'ün 15 Ocak 2021 tarih 2021/ 02 sayılı Yönetim Kurulu kararıyla, Omurga GPYŞ İkinci Gayrimenkul Yatırım Fonu portföyünde bulunan mevcut gayrimenkullerin 2021 yılı değerlemesi için TSKB Gayrimenkul Değerleme A.Ş'nin; fon portföyüne alınacak gayrimenkullere ve gayrimenkule dayalı haklara ilişkin 2021 yılı değerlemesi için de Avrupa Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. ve TSKB Gayrimenkul Değerleme A.Ş.'nin seçilmesine karar verildi. 

Omurga Gayrimenkul'ün KAP açıklaması:
Şirketimizin 15 Ocak 2021 tarih 2021/ 02 sayılı Yönetim Kurulu kararıyla, Omurga GPYŞ İkinci Gayrimenkul Yatırım Fonu portföyündeki mevcut gayrimenkullerin 2021 yılı değerlemesi için TSKB Gayrimenkul Değerleme A.Ş'nin; fon portföyüne alınacak gayrimenkullere ve gayrimenkule dayalı haklara ilişkin 2021 yılı değerlemesi için de Avrupa Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. ve TSKB Gayrimenkul Değerleme A.Ş. nin seçilmesine, karar verilmiştir.


Geri Dön