20 / 07 / 2024

Ondörtüç Pendik'te taksitler 240 aya kadar uzadı!

Ondörtüç Pendik'te taksitler 240 aya kadar uzadı!

Cazip fiyat avantajlarıyla yatırımcısının karşısına çıkan Ondörtüç Pendik'ten ev almak isteyenler, artık 20 yıl vadeyle ev sahibi olabilecek İnsay Yapı, Ondörtüç Pendik projesiyle orta gelirli vatandaşların işini kolaylaştırmayı hedefliyor.
Türk ekonomisinin bel kemiği olarak görünen konut sektörünü canlandırmak adına, bir dizi çalışmalar yürütülüyor. Şimdi ise sektörde 20 yıl vadeli gayrimenkul satışlarının önünü açabilmek için sektör yetkilileri yeni bir seferberlik için kolları sıvadı. Bu kapsamda gayrimenkul sektörünün öncü firmalarından biri olan İnsay Yapı, büyük bir hamle yaparak Ondörtüç Pendik'te vadeleri 240 aya kadar uzattı. Cazip fiyat avantajlarıyla yatırımcısının karşısına çıkan İnsay Yapı, Ondörtüç Pendik'ten ev sahibi olabilmek isteyen tüm orta gelirli vatandaşların hayalini 20 yıl vade kolaylığıyla gerçeğe dönüştürmeyi hedefliyor. 

İnsay Yapı Yönetim Kurulu Başkanı İhsan Çulhalık, konut kredisi vadelerinin 20 yıla uzaması konusunda yapılan çalışmaların büyük bir seferberliğe dönüştüğünü belirtti. Türk ekonomisinin bel kemiği olarak görünen gayrimenkul sektörünün hareketlenmesi adına yapılan bu çalışmayı takdirle karşıladıklarını söyleyen Çulhalık, bu projeye öncülük etme adına, ilk hamleyi atmak için harekete geçtiklerini ifade etti. 

İnsay Yapı'nın Pendik'te inşa ettiği Ondörtüç Pendik'te 240 ay vade seçeneğini  uyguladıkları müjdesini veren Çulhalık, “Artık Ondörtüç Pendik'ten ev sahibi olmak hayal değil” dedi. 240 ay vadeli konut kredisiyle borçların daha uzun vadeye yayılabileceğini anlatan Çulhalık, yatırımcıları için ellerinden gelen tüm kolaylıkları sağlamak için çalıştıklarını söyledi. 

Yatırım değeri yüksek proje

2018 yılı sonunda teslim edilecek Ondörtüç Pendik'in şimdiden kaba inşaatının yüzde 70'i tamamlanmış durumda. Pendik'in göbeğinde yer alan proje, yatırımcısına ayrıcalıklı bir yaşam  fırsatı sunuyor. Yatırım değeri yüksek olan Ondörtüç Pendik, bu özelliğiyle alıcısına gelecek vadediyor. 9 bin metrekarelik bir alan üzerinde hayata geçirilen Ondörtüç Pendik, 241 daire ve 23 ticari birimiyle Pendik'e yeni bir değer kazandırıyor. Kaba inşaatının yüzde 70'inin tamamlandığı projede üç tip konut seçeneği bulunuyor. 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerinden oluşan Ondörtüç Pendik'te daire büyüklükleri sırasıyla ortalama 68, 103 ve 146 metrekare olarak belirlendi. Projede, 1+1 dairelerin fiyatları 215 bin TL, 2+1 dairelerin fiyatları 270 bin TL ve 3+1 dairelerin fiyatları ise 420 bin TL'den alıcı buluyor.

Ayrıcalıklı yaşam

24 saat güvenlik hizmetinin yer aldığı Ondörtüç Pendik'te yüksek koruma dikkat çekiyor. Ayrıcalıklı yaşam konseptiyle inşa edilen Ondörtüç Pendik, yüzme havuzu, kapalı otopark ve dinlenme alanlarıyla tüm rakiplerini geride bırakıyor. Projede ayrıca spor alanları, oturma, yemek ve dinlenme alanları, koşu ve yürüyüş parkuru, kafeterya alanı ve oturma alanları da yer alıyor. Profesyonel site yönetiminin bulunacağı ve her daireye depo imkanı verilen  projede ayrıca mağaza ve restoranlar da olacak. 

Kolay ulaşım

Pendik'in merkezinde yer alan Ondörtüç Pendik, merkezi noktalara yakınlığıyla dikkat çekiyor. Marmara Üniversitesi Hastanesi'ne üç dakika mesafede yer alan Ondörtüç Pendik, Sabiha Gökçen Havaalanı'na ve hızlı feribota ise 15 dakikalık uzaklıkta bulunuyor.www.ondortuc.com  
Haber Karar Gazetesi'nde şu şekilde yer aldı...İnsay Yapı, Pendik’te inşa ettiği Ondörtüç Pendik’te vadeleri 240 aya kadar çıkardı. Böylelikle projeden ev almak isteyenler, artık 20 yıl vadeyle ev sahibi olabilecek. İnsay Yapı Yönetim Kurulu Başkanı İhsan Çulhalık, Türk ekonomisinin bel kemiği olarak görünen gayrimenkul sektörünün hareketlenmesi adına yapılan bu çalışmayı takdirle karşıladıklarını söyledi. Çulhalık, bu projeye öncülük etme adına, ilk hamleyi atmak için harekete geçtiklerini ifade etti. Çulhalık, “Ondörtüç Pendik’ten ev sahibi olmak hayal değil” dedi. 240 ay vadeli konut kredisiyle borçların daha uzun vadeye yayılacağını anlatan Çulhalık, yatırımcılara tüm kolaylıkları sağlamak için çalıştıklarını söyledi. Projede ise 1+1 dairelerin fiyatları 215 bin TL, 2+1 dairelerin fiyatları 270 bin TL ve 3+1 dairelerin fiyatları ise 420 bin TL’den alıcı buluyor.


Çulhalık, “Ondörtüç Pendik’ten ev sahibi olmak hayal değil” dedi. 240 ay vadeli konut kredisiyle borçların daha uzun vadeye yayılacağını anlatan Çulhalık, yatırımcılara tüm kolaylıkları sağlamak için çalıştıklarını söyledi. Projede ise 1+1 dairelerin fiyatları 215 bin TL, 2+1 dairelerin fiyatları 270 bin TL ve 3+1 dairelerin fiyatları ise 420 bin TL’den alıcı buluyor.


KararHaber Sözcü Gazetesi'nde şu şekilde yer aldı...İNSAY Yapı, 9 bin metrekarelik bir alan üzerinde hayata geçirüen ve 241 daire ile 23 ticari birimden oluşan projesinde vadeleri 240 aya kadar çıkardı. 2018 yılının sonunda testim edilecek Ondörtüç Pendik'te 1+1 dairelerin fiyatları 215 bin lira, 2+1 dairelerin fiyatları 270 bin lira ve 3+1 dairelerin fiyatları ise 420 bin liradan başlıyor, projede, spor, oturma, yemek ve dinlenme alanları yer alıyor. Sözcü


Geri Dön