16 / 04 / 2024

Opel Corsa’da %0 faiz kampanyası! 12 ay taksitle araba alma imkanı! İşte, Opel Corsa’nın 7 Eylül 2022 fiyat listesi…

Opel Corsa’da %0 faiz kampanyası! 12 ay taksitle araba alma imkanı! İşte, Opel Corsa’nın 7 Eylül 2022 fiyat listesi…

Alman mühendislik harikası olarak pazarlanan ve Avrupa’nın en çok tercih edilen otomobilleri arasında bulunan Opel Corsa’nın eylül ayı fiyatları belli oldu. İşte, Opel Corsa’nun 7 Eylül 2022 fiyat listesi…Opel Corsa’da %0 faiz kampanyası! 12 ay taksitle araba alma imkanı! İşte, Opel Corsa’nın 7 Eylül 2022 fiyat listesi…

1980’li yıllardan bu yana hayatımızda olan Opel Corsa, 2022 yılında güncellenmiş tasarımıyla satışa sunuluyor. Yenilenen Opel Corsa, yeni güvenlik ekipmanları ve teknolojileriyle donatıldı.

Trafik İşaret Tespit Sistemi, Kör Nokta Uyarı Sistemi, Takip Mesafesi Göstergesi, Yokuş Kalkış Destek Sistemi, Ön Çarpışma İkazı ve Uzun Far Asistanı gibi opsiyonel donanımlarıyla satışa sunulan Corsa, hala en çok tercih edilen hatchback modelleri arasında yerini koruyor.

Küçük sınıf otomobil kategorisinde bulunan Opel Corsa, minimalist tasarımı ve 6 farklı pastel rengiyle otomobil tutkunlarını kendine çekiyor. 7 inç Multimedya Sistemi de bulunan Corsa, sürücülerine keyifli anlar yaşatıyor.

Ayrıca Opel, Corsa modelinde yüzde 0 faiz seçeceğiyle 12 ayda ödeme kolaylığı sağlıyor.

Peki Opel Corsa’nın teknik özellikleri neler? İşte, Opel Corsa’nın teknik özellikleri ve fiyat listesi…


Geri Dön