19 / 06 / 2024

Opel Corsa'ya 20 bin TL'lik Şubat zammı geldi! Yeni fiyatları gören inanamadı! İşte Corsa 1 Şubat 2023 fiyat listesi!

Opel Corsa'ya 20 bin TL'lik Şubat zammı geldi! Yeni fiyatları gören inanamadı! İşte Corsa 1 Şubat 2023 fiyat listesi!

Opel Corsa'ya 20 bin TL'lik Şubat zammı geldi... Yeni fiyatları gören inanamadı... Peki Opel Corsa'nın Şubat 2023 fiyatları ne kadar oldu? İşte Corsa 1 Şubat 2023 fiyat listesi...Otomotiv devi Opel'in en çok satan modelleri arasında yer alan Opel Corsa Şubat zamlarıyla yeni bir otomobil almak isteyenleri hayal kırıklığına uğrattı.

Opel'in resmi web sitesinde yer alan bilgilere göre, 2023 yılının Şubat ayında tam 20 bin TL zam gelen Corsa'nın yeni fiyatları da açıklandı.

Söz konusu araç ile ilgili olarak verilen detaylara göre, Opel Corsa'da 17” elmas kesim jantlar, Ultimate donanımına özel olarak tasarlanan ön ve arka tamponlar ve çift çıkışlı krom egzozlar bulunuyor.

Opel Corsa ya 20 bin TL lik Şubat zammı geldi! Yeni fiyatları gören inanamadı! İşte Corsa 1 Şubat 2023 fiyat listesi!
 
Türkiye'de üç motor seçeneğiyle satılan Opel Corsa'nın bu üç motoru da benzinli. Elegance, Edition ve Ultimate isimleriyle satılan söz konusu bu modellerde şerit koruma ile aktif şerit takip, aktif acil fren sistemi (Yaya algılama dahil), sürücü yorgunluk tespit, hız limitleyici, trafik işareti tespit gibi gelişmiş güvenlik özellikleri yer alıyor.

Opel Corsa'ya 20 bin TL'lik Şubat zammı geldi... Yeni fiyatları gören inanamadı... Peki Opel Corsa'nın Şubat 2023 fiyatları ne kadar oldu? İşte Corsa 1 Şubat 2023 fiyat listesi...


Geri Dön