27 / 02 / 2024

Pera Konakları'nın ikinci etabında fiyatlar 580 bin dolardan başlıyor

Pera Konakları'nın ikinci etabında fiyatlar 580 bin dolardan başlıyor

Bu proje çok parası olanlara hitap ediyor. Çok parası olup da iyi proje arayanlar bu haber sizin için. Sarıyer'deki Pera Konakları'nın ikinci etabındaki 27 lüks villa 580 bin dolar ile 1 milyon 200 bin dolar arasında değişen fiyatlarla satışta.Sarıyer İnşaat tarafından başlayan Pera Konakları Projesi ikinci etabını tamamladı. Boğaz manzarası, yemyeşil doğası, çağdaş yaşamın tüm gereksinimlerini karşılayan alt yapısı, sanatın, kültürün, sporun dört mevsim yaşandığı sosyal tesislerin, en ince detaylarının düşünüldüğü proje de alışılmış lüksün dışında huzurlu ve rahat bir yaşam hedefleniyor.

2. etapta yer alan 27 villayı müstakil ve ikiz olarak satışa sunan projede her şey düşünüldü. İkiz villalar boğaz ve orman manzara seçimini ev sahibine bırakıyor. 294- 327 metrekare seçenekli, 300- 500 metrekare bahçe kullanım alanı ile rahatı sunan ikiz villalar da opsiyonel sauna ve buhar odası da mevcut. Akıllı ev teknolojisi ile yapılandırılan proje de otopark, birinci sınıf ithal mutfak, birinci sınıf seramikten ıslak zeminler, ve en üst kalite parke ile yaşam alanları konumlandırılıyor. Isı ve izolasyonu da en iyi seviyede tutan Pera Konakları, Kömmerling kurşunsuz pencere doğramaları ile kombinleniyor. Yerden ısıtma sisteminde Fransız Alphacan ile çalışan proje de shingle çatı kaplama ve çelik konstrüksiyon kullanıldı.

Bahçe katında hobi odası ve sauna yer alıyor. Birinci katta salon, mutfak, çalışma odası ve banyo bulunuyor. İkinci kata çıkıldığında 4 oda, ebeveyn odası ve banyosu mevcut. Son olarak çatı katı ile son bulan projede bir oda ve özel banyosu ile her zevke hitap ediyor.

Huzur ve güvenliğin birinci planda olduğu Pera Konakları, 24 saat görevli özel birimlerce korunuyor. Çocuklarınızın rahatça oynayabileceği çocuk parkaları, süs havuzları, tenis, basketbol ve voleybol sahaları lüksü keyifle perçinliyor. Proje açık yüzme havuzu, yürüyüş parkurları ile hayatı değerli kılıyor

Metrekaresi 2000 dolar olan müstakil ve ikiz villar Finas Bank ve Garanti Bankası işbirliği ile uygun ev kredisi olanağı da sunuluyor.

Detaylı Bilgi İçin:

Pera Konakları Tanıtım ve Satış Ofisi

0212 242 10 17 - 0212 242 10 07


Geri Dön