24 / 04 / 2024

Philips Azur Buharlı Ütü 2.599 TL! Özellikleri neler? En uygun fiyata nerden alınır? İşte 9 Şubat 2023 fiyat listesi

Philips Azur Buharlı Ütü 2.599 TL! Özellikleri neler? En uygun fiyata nerden alınır? İşte 9 Şubat 2023 fiyat listesi

Kıyafetlerim pürüzsüz olsun diyenler için Philips, buharlı ütü performansını arttırdı. Kullanılmadığında otomatik olarak kapanma özelliğine sahip ve performans gücü yüksek Philips pratik kullanımı sayesinde  çoğu kişi tarafından tercih ediliyor. İşte Buharlı ütünün 9 Şubat 2023 fiyat listesi Philips Azur Buharlı Ütü 2.599 TL! Özellikleri neler? En uygun fiyata nerden alınır? İşte 9 Şubat 2023 fiyat listesi
Gündelik ve iş kıyafetine özen gösterenler ütüleme performansı yüksek, ütü arayışına girdi. Philips buharlı ütüler bir çok kişiye pratik kullanım ve hızlı ısınma gibi avantajlar sunduğu için çokça tercih ediliyor. Performans gücü arttırılan buharlı ütüler ile yığınla çamaşırları ütülemek zahmet olmaktan çıkıyor.

AZUR BUHARLI ÜTÜ ÖZELLİKLERİ

  • Damlama önleyici sistem sayesinde su damlacıklarının neden olduğu lekeleri önlemek için sızıntıları durdurur ve her sıcaklıkta güvenli bir ütü deneyimi orataya koyar.Hızlı kireç temizleme ile ütünüz kolaylıkla temizlenir. 
  • SteamGlide Elite taban ile, üst düzey kayma performansı ve maksimum çizilme direnci sunan bir tabana sahiptir.
  • 260 g’a kadar şok buhar İnatçı kırışıkları kolaylıkla gidermek için kumaşlara derinlemesine nüfuz eder.Otomatik kapanma özelliğine sahip ütü hareketsiz durduğu an kapanır.
  • Eğer ütü tabanı üzerinde bırakılmışsa, otomatik olarak 30 saniye sonra ütü kendiliğinden kapanır. Bekletme yerinde bırakılmışsa otomatik olarak 8 dakika sonra kendini kapatır.
  • Ütüleme işlemini kısa bir sürede tamamlamanız için hızlı bir ısınma ve güçlü bir performans ortaya koyar. Hızla ısınma için gösterdiği performans 3200W güçtür. 
  • Büyük 300 ml hacimli su haznesi sayesinde daha az su doldurma gerektirir. Böylece tek seferde daha fazla giysiyi ütülemek mümkündür.
  • Güçlü ve sürekli buhar çıkışı ile, kırışıklıkları daha hızlı gidermek için kumaşa %50'ye kadar daha fazla buhar nüfuz ederek etkili ütüleme performansı sunar.

Peki Azur buharlı ütünün  fiyat listesi nedir?


Geri Dön