24 / 02 / 2024

Pırlanta yüzüklerde yüzde 50'ye varan indirim sizi bekliyor! İşte 18 Eylül 2022 fiyat listesi...

Pırlanta yüzüklerde yüzde 50'ye varan indirim sizi bekliyor! İşte 18 Eylül 2022 fiyat listesi...

Pırlanta yüzüklerde yüzde 50'ye varan indirimler başladı! Dikdörtgen Baget Pırlanta, Kare Baget Pırlanta, Pırlanta Tektaş Yüzük ne ararsan var! Peki, pırlanta yüzüklerin fiyatları ne kadar? İşte 18 Eylül 2022 fiyat listesi...

Referans Pendik: ilk adımda başlayan masalEvliliğin sembolü olarak görülen pırlantalarda muhteşem indirimler başladı. Eşine, sevgilisine, nişanlısına, annesine ya da herhangi bir sevdiğine hediye almak isteyenlerin ilk tercihi olan pırlantalarda yüzde 50'ye varan indirim başladı. Kuyumculuk sektörünün merkezi olan Kapalıçarşı'da bulunan Craft Pırlanta, pırlantalara yüzde 50'ye varan indirim uyguladı! Yeni fiyatlarını görenler çok şaşıracak.

Pırlanta yüzüklerde yüzde 50 ye varan indirim sizi bekliyor! İşte 18 Eylül 2022 fiyat listesi...

Peki, pırlanta yüzüklerin fiyatları ne kadar? İşte 18 Eylül 2022 fiyat listesi...


Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com.tr’de yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com.tr herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com.tr bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com.tr'de yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön