22 / 02 / 2024

Piyalepaşa Gayrimenkul, Beyoğlu'ndaki dönüşümü Dubai'de anlattı!

Piyalepaşa Gayrimenkul, Beyoğlu'ndaki dönüşümü Dubai'de anlattı!

Piyalepaşa Gayrimenkul, Beyoğlu'ndaki kentsel dönüşüm projesini Dubai'de Körfezli yatırımcılara anlattı. 800 milyon dolar yatırım değerine sahip proje hologram teknolojisi kullanılarak Arapça, İngilizce ve Türkçe olmak üzere 3 farklı dilde tanıtıldı.

Referans Pendik: ilk adımda başlayan masalPiyalepaşa Gayrimenkul, Beyoğlu'ndaki kentsel dönüşüm projesini Dubai'de Körfezli yatırımcılara anlattı. 800 milyon dolar yatırım değerine sahip proje hologram teknolojisi kullanılarak Arapça, İngilizce ve Türkçe olmak üzere 3 farklı dilde tanıtıldı. 


iSTANBUL'un Beyoğlu nda, konut Trezidans, ofis, otel ve alışveriş Asokağından (AVS) oluşan karma kullanım projesi olarak hayata geçirilen Piyalepaşa istanbul Dubai Cityscape Global 2015'te yatırımcılara tanıtıldı. Piyalepaşa İstanbul, fuar süresince hologramın etkileyici sunum gücünden yararlanarak. Arapça, İngilizce ve Türkçe olmak üzere 3 farklı dilde tanıtıldı. Özellikle, Arapça yapılan tanıüm ve sunum, yatırımcılar nezdinde beğeni topladı. Fuar ziyaretçileri sanal gerçeklik yardımıyla, daire tipleri içerisinde serbestçe gezinti yapıp, gerçeğe yakın deneyim yaşama şansı da buldu. 


ORTAKLIK TEKLİFİ GELDİ

Fuara ilişkin değerlendirmelerde bulunan Piyalepaşa Gayrimenkul Genel Müdürü Kaan Yücel, "Öncelikle ülkemizin fuara kaülımcı sayısı ve dünya ölçeğindeki projeleri ile damgasını vurduğunu söyleyebiliriz. Biz de Piyalepaşa İstanbul ile bu uluslararası platformda yer almaktan ve en önemlisi gördüğümüz ilgiden çok memnunuz. Fuarda, bireysel ve kurumsal birçok yatırımcıyla tanışma ve görüşme fırsatı yakalarken en önemlisi ortaklık üzerine gelen görüşme talepleri bizi gerçekten gururlandırdı. Bu hafta içerisinde konuyla ügili iki görüşme gerçekleştireceğiz. Önümüzdeki haftalarda da görüşmelerimiz devam edecek ve talepleri değerlendireceğiz" dedi. 


KONUMUYLA ÖNE ÇIKTI

Arap yatırımcılar nezdinde Piyalepaşa İstanbul'un özellikle lokasyoııu ile dikkat çektiğine değinen Yücel, "İstanbulBeyoğlu-Taksim üçlüsü Ortadoğu ülkelerinde çok yüksek pozitif bir algıya sahip. Sadece Arap dünyası değil tüm yabancılar İstanbul'a geldikleri zaman otel yerine ev konforunda konaklamak, şehrin merkezinde olmak ve yaşam alanlarına kolayca ulaşmak istiyorlar. Piyalepaşa istanbul'un Taksime yürüme mesafesindeki lokasyonu ve sunduğu imkanlar ile bu istekleri en iyi şekilde karşılaması yabancı yatırımcıyı cezbeden en önemli unsur" diye konuştu. 


GENİŞ SOSYAL ALAN

Proje 800 milyon dolarlık yatırımla. 82 dönüm arazi üzerinde hayata geçiriliyor. 760 daire ve 190 rezidans yer alan projede 4 katlı, 3 bin 900 araçlık otopark alanı bulunuyor. 3 bin 500 metrekareden oluşan kapalı sosyal tesis alanında ise; fitness salonundan kapalı basketbol sahasına, kapalı havuzdan çocuk havuzuna, saunadan buhar odasına ve spa hizmetlerine kadar birçok sosyal donatı alanı yer alıyor. 


Hürriyet


Geri Dön